Sari la conținut
Forum Roportal
PRY

Paranormalii din Romania

Postări Recomandate

ca si o curiozitate :credeti ca exista in Romania oameni cu capacitati paranormale ? I-ati intilnit ?

 

 

DAAA!!!! Oamenii politici! Au capacitatea paranormala de a fura tot ce pot si de a nu pati nimic pentru asta! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
DAAA!!!! Oamenii politici! Au capacitatea paranormala de a fura tot ce pot si de a nu pati nimic pentru asta! :doh:

:doh:

Astia ..da,paranormali! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ca si o curiozitate :credeti ca exista in Romania oameni cu capacitati paranormale ? I-ati intilnit ?

 

Da,am intilnit.Persoane inzestrate cu darul "retrocognitiei".Citesc trecutul personelor in cele mai mici amanunte ! Nu stiu daca primesc informatii din "spatiile celeste" sau daca citesc vreun dosar CNSAS... :wizard:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce inseamna sa fi un paranormal in slujba serviciilor secrete romane si sa fi pus pe capatuiala???!!!!

 

Din pacate Dumnezeu le-a dat puteri paranormale unor ticalosi care nu stiu decat sa fure, sa violeze, sa ucida si sa tortureze oameni nevinovati. Acesti ticalosi care sunt ofiteri in cadrul Departamentului de paranormal al SIE (laudati de Basescu pentru activitatile lor) sunt de fapt "angajati part-time ai unor oameni de afaceri" carora le fac diverse servicii.

 

In 2001 am avut ghinionul sa intru in vizorul unor ticalosi chiar sub privirile lor. In loc sa-mi ofere ajutorul lor , asa cum ar fi facut orice "para" avansat , ei au facut un troc cu acei mafioti pentru a ma exploata ei (fiind profesionisti ) punandu-se astfel la dispozitia mafiotilor.

Incepand cu acel an , viata mea a fost distrusa sistematic de acesti ticalosi , de la uciderea familiei (inclusiv a copilului) pana la rapiri , violuri, sechestrari etc. In schimbul torturilor la care am fost supusa atat eu cat si familia mea, acesti ticalosi si-au rotunjit conturile cu zeci de milioane de euro + furturile pe care le-au facut.

 

Acesti ticalosi fac experimente inclusiv pe oameni normali , daca din asta mai scot ceva bani.

 

 

CRIMINALII SI VIOLATORII SUNT TOT IN LIBERTATE !!!!!!!

 

 

 

 

 

SFAT PENTRU TOTI PARANORMALII

 

STATI CAT MAI DEPARTE DE CEI DIN DEPARTAMENTUL DE PARANORMAL =DEPARTAMENTUL ZERO (DZ) sau cum se vor prezenta; FUGITI CAT MAI DEPARTE DACA II SIMTITI PE APROAPE!!!!!!!!!

 

 

 

 

Pai sa o luam sistematic. si eu am ceva capacitati paranormale. Cind ploua pot sa iti spun exact ce alcalinitate are picatura cu numarul 56.788.500 de pe urechea mea stinga. Apoi am o capacitate de capacitate pot sa iti spun cu 3 minute inainte de a veni trenul cind il vad ca se apropie de o bariera (chestie de vaz, auz, miros) apoi am mai multe dar vi le dau in vileag numai pa citeva. Pot clipi cu un ochi si cu alalalt ochi sa deschid o sticla de Pepsi made in Arad.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voi cam luati la misto topicurile..........mai bine nu va mai dati cu parerea..........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:roll: :P :o:

 

Da,am intilnit.Persoane inzestrate cu darul "retrocognitiei".Citesc trecutul personelor in cele mai mici amanunte ! Nu stiu daca primesc informatii din "spatiile celeste" sau daca citesc vreun dosar CNSAS... :giverose:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

MAi..in lumea politica,intotdeauna au existat controverse in ale paranormalului.Si stiti de ce?Pt ca orgoliul lor ii inconjoara peste tot.Ei numai daca ar scapa de acest mare orgoliu pt bani,ar putea avea cu adevarat mari puteri.Politia este paralela cu paranormalul si in plus de asta o pers cu aceste acpacitati nu si-ar folosi acste puteri pt a face rau cuiva(prin vraji sau minciuni) si nici sa ii fura bani sau sa ii ceara bani.Acesti oameni,stati linistiti ca isi vor capata pedeapsa intr-o zi;aici pe pamant sau la Judecata."ceea ce tu ai dobandit gratis,ofera gratis." un citat de care ar trebuii sa stie toti paranormalii si sa inceteze sa profite de saracii oameni tulburati si dezorientati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Voi cam luati la misto topicurile..........mai bine nu va mai dati cu parerea..........

 

bai, rusine sa va fie ca nu le luati in serios... eu mi-am pus si numele aici... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@misela : ai mare dreptate...nu inteleg..dak a fost inzestrat cu asa ceva...de ce trebuie sa stoarca omu d bani ???

de ce sa faca totu pt un pret...shi dupaia ii mai auzi k se lauda k fac k dreg k e de la Dumnezeu...sigur nu zice Dumnezeu sa ceri bani pt ajutorarea unor oameni...mai mult k sigur ar veni ei dupaia cu ajutoare pt multumiri & stuff

 

 

kiar nu intelg de ce ati atacat attat acest topic...chestiile astea s intampla...cu adevarat...nu neaparat tre` sa zici k a vazut intr`un film american cu cia sau mai shitu eu ce alte chestii d genu asta...lucrurile astea sau intamplat..de o gramda d timp...si s vor intampla si deacuma incolo...bineinteles ca sunt tinute sub control k dak ar shtii toata lumea...ar km fii o prblma pt ei ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×