Sari la conținut
Forum Roportal
FAFAFA

Photoshop Art

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna la toata lumea. Am si eu o problema cu un desen. Am si eu un desen 2D dar e color si il vreau alb negru si mai simplist, doar contur, niste umbre pe contur, sper ca va dati seama ce vreau sa spun. Sunt incepator = nu stiu nimic, credeti ca ma puteti ajuta cu modul de realizare, sau daca e chestie de cateva minute, ma multumesc si cu un desen facut de altcineva. E vorba de o piramida si un zid in spate, si parca mai este ceva pe imagine, atata tot. Va multumesc mult pentru ajutor. Daca doriti pot sa atasez si desenul, acuma nu il am in PC. revin cu el.

O zi frumoasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ZD30LIOBYIOGTO2FTP9RCDUAV.jpgAHFFFE4L2B1LG4DXGGFOW8VSM.jpgO3SA1XXMC6SBEFLU58GBI6VDD.jpg

 

Un afiș, logo pentru trupă și un avatar. Păreri? :kiss:

 

La afisul cu drepturile: as fi "scris" fundalul cu o opacitate mai redusa, si nu cu blur. Iar textele "niciodata sa nu pierzi etc" si "drepturileCopilului" le-as fi scris cu un alt font, eventual mai mare. Nu se vede prea bine asa cum l-ai facut tu. Se confunda cu ce e in spate. :kiss:?

Ala cu punku' e dragut, dar parca putin cam gol.

Avatarul e o injuratura mascata, nu? :kiss: :P :P :kiss: :flowers: :) :) Glumeam! :) :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×