Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stie oare cine va cum se vindeca supararea si amarul pe care il simti uneori si zic uneori ,pt ca cateodata uiti de el da nu scapi???????of of...nu exista nici un doctor pe aci sa ma vindec si eu????????

Ca sa-ti treaca supararea,da o fuga pan' la cartea de gramatica...si trece de la sine :)

 

Ca cand baiet eram,paduri cutreieram :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum te vindeci de durere?... gasind cu iubire partea buna a oricarui lucru , fie el cat de mic :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum te vindeci de durere?... gasind cu iubire partea buna a oricarui lucru , fie el cat de mic :doh:

si care-i lucrul bun din faptul ca nu te mai iubeste prietena si tie iti vine sa urli ca u simti exact pe dos???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu cred ca s-a descoperit inca un medicament pentru suparare, de orice fel ar fi ea, nici pentru a-l uita pe 'el'... Si ar fi mare nevoie de asa un medicament...

Se spune ca timpul... dar e nevoie sa treaca mult timp. Poate si alte preocupari ar putea ajuta... cat de cat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stie oare cine va cum se vindeca supararea si amarul pe care il simti uneori si zic uneori ,pt ca cateodata uiti de el da nu scapi???????of of...nu exista nici un doctor pe aci sa ma vindec si eu????????

 

Supararea cand iti vine,

rupi camasa dupa tine (sau eventual dupa ea/el si iti vindeci amaru')

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Supararea cand iti vine,

rupi camasa dupa tine (sau eventual dupa ea/el si iti vindeci amaru')

adevar graiesti....Supararile in dragoste sint cele mai placute...zic eu....intr-un fel e chiar interesant...atata timp cat nu o dai in tragedie... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

supararea e o stare de spirit pe care ne-o creem singuri , cu care traim si care se va intensifica la fiecare "off" adaugat .... fac parte din categoria oameniilor care sunt de parere ca supararea e doar un element negativ care nu ar trebu sa existe in viata nimanui ... cum indepartam? gadind pozitiv ... si incercand sa vad doar ceea ce e bine din multitudinea de lucruri rele ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

numai noua ne sta in putinta sa iesim din starea de suparare.

 

Daca ai o problema serioasa, nu te lasa pana nu o rezolvi. Eu imi zic mereu ca NOROCUL EU MI-L FAC, MAI ALES IN DRAGOSTE. (Lacrimi, nu stiu daca esti fata sau baiat, ti-as zice mai multe daca as stii)

 

Daca e o stare care vine si trece dintr-un motiv sau altul, atunci e simplu, trebuie sa petreci cat mai mult timp alaturi de oameni veseli care sa te bine-dispuna in primul rand si sa nu te lasi. Nici o suparare nu trebuie sa fie mai tare decat tine! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×