Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mai bine nu alegi nimica,ca si asa pana la urma te va dezamagi..stai singur/a ce dreaq e asa de greu?Mie imi place!cand o sa iti mai revii si tu din starea asta(banuiesc ca o ai din cauza dragostei) du-te inapoi la 'ea',in caz ca ti-e dor de suferinta :rtfm:

Da, vino inapoi la mine in brate, iubito NoInspiration si da haina aceea de maimuta, ca eu vad ingerul dincolo de corpul fizic! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai bine nu alegi nimica,ca si asa pana la urma te va dezamagi..stai singur/a ce dreaq e asa de greu?Mie imi place!cand o sa iti mai revii si tu din starea asta(banuiesc ca o ai din cauza dragostei) du-te inapoi la 'ea',in caz ca ti-e dor de suferinta :rtfm:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da dar ai grija cum il alegi...dak vei fi fericita cu el...vei uita de toate supararile:)

 

 

Mda...de parca ai putea merge la talcioc si ar avea fiecare o eticheta pe ...partea dorsala... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stie oare cine va cum se vindeca supararea si amarul pe care il simti uneori si zic uneori ,pt ca cateodata uiti de el da nu scapi???????of of...nu exista nici un doctor pe aci sa ma vindec si eu????????

supărarea c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×