Sari la conținut
Forum Roportal
andu_95

De ce traim?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Toate au un rost pe lumea asta! Vietile multora dintre noi seamana mult, rolul nostru, al multora dintre noi, este acela de a perpetua specia umana.

Altii, mai "norocosi" au rolul de a fi inventatori, poeti, etc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Toate au un rost pe lumea asta! Vietile multora dintre noi seamana mult, rolul nostru, al multora dintre noi, este acela de a perpetua specia umana.

Altii, mai "norocosi" au rolul de a fi inventatori, poeti, etc...

:flowers: :crazy: ;) Vietile ca si trairile noastre sint UNICE pentru fiecare si numai daca le privesti cu superficialitate poti afirma ca semana .Ele sint total diferite in functie de cit de avansat este spiritul fiecaruia .

:D Eu nu as fi asa de sigur si nu as face afirmatii referitoare la rolul altcuiva cind ica nu il cunosc bine pe al meu!! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca am avea un raspuns exact la aceasta intrebare,se prea poate ca raspunsul sa nu ne multumeasca.

:P oare de ce punem intrebari daca nu vrem sa le aflam raspunsul? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa de flori de cuc

te referi la cucul care cinta in cutia ta craiana sau la cel de pe creanga din cimitir?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa de flori de cuc

lasand ironiile ieftine la o parte,fiti ontopic si limitati`va la a posta doar daca aveti ceva de zis referitor la topic

 

:crazy: oare de ce punem intrebari daca nu vrem sa le aflam raspunsul? :flowers:

 

Vrem sa aflam raspunsul,dar de cele mai multe ori nu reusim.Incercam sa ne apropiem cat putem de mult de un adevar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×