Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Hallo nu prea am scris pe formul dar,se pare ca a venit vremea sa ma implic si eu un pic.

Ma intereseaza orice informatii care imi puteti da despre si cu ingeii decazuti. Daca este cineva care are cunostiinte despre aceste creaturi il rog sa ma contacteze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hallo nu prea am scris pe formul dar,se pare ca a venit vremea sa ma implic si eu un pic.

Ma intereseaza orice informatii care imi puteti da despre si cu ingeii decazuti. Daca este cineva care are cunostiinte despre aceste creaturi il rog sa ma contacteze.

 

 

prietene, daca stam sa o luam pe aia dreapta, toti suntem ingeri decazuti. problema e cum ajungem din nou ingeri? ma intelegi?! :zorro:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prietene, daca stam sa o luam pe aia dreapta, toti suntem ingeri decazuti. problema e cum ajungem din nou ingeri? ma intelegi?! :

Oamenii nu sunt ingeri dar suntem Dumnezei facuti de DUMNEZEU.Cum arata un inger? :zorro:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu cred...mai ales dupa o intamplare in urma cu un an:

 

Incepe cam asa:

 

Eram grabita prin Unirii, vroiam sa trec strada sa ajung la un magazin, m-am uitat fugitiv la semafor si era rosu dar nu vedeam nicio masina venind, am vrut sa tranversez cand deodata un tip bine aranjat ma trage de mana si imi spune ironic, Hei ce faci, suferi de daltonism?, am ramas zapacita, chiar imi venea sa-i dau o geanta in cap :spiteful:, desi am continuat conversatia, am asteptat sa se faca verde si am trecut, de atunci nu l-am mai vazut. Apoi a treia zi, un tip grabit la aceeasi trecere de pietoni este calcat de masina exact in fata mea. Eu asteptasem sa se faca verde.

Si multe alte intamplari, pe care din pacate le-am trait, accidente de masina, in care masina rasturnata a trecut la 2 cm de un pom, si etc.

Editat de adnana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ingerii sunt!

Sunt peste tot si ne ajuta, numai sa o cerem si binenteles sa le multumim

N-am inteles de ce mai exista oameni care nu cred in existenta lor, care nu-i simt

Imi pare rau pentru ei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De vazut nu mi-am vazut ingerul pazitor,in schimb am auzit-o (e femeie),si e cea mai calma voce care-am auzit-o vreodata,e ceva inuman la modul cel mai propriu

 

Se mai spune ca ceea ce intelegem noi ca inger pazitor e de fapt sinele superior,deci practic noi avem grija de noi

Alta ipoteza e ca suntem supravegheati de ghizi spirituali

 

Parerea mea e ca sunt toate de mai sus

Bottom line,we are not alone

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De vazut nu mi-am vazut ingerul pazitor,in schimb am auzit-o (e femeie),si e cea mai calma voce care-am auzit-o vreodata,e ceva inuman la modul cel mai propriu

 

 

el sa fi fost?

de mai multe ori ori ma trezeam ca o femeie blonda imbracata in alb deschidea usa la camera mea si ma striga pe nume

mi-a ramas intiparita in minte vocea, era calma, suava, aproape soptita, parca divina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×