Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Ingerii nu vor nimic de la noi,nici macar multumiri.Ei pur si simplu ne ajuta in toate problemele noastre.Tot ce trebuie sa facem este sa ii invocam,sa ne rugam lor,apoi sa fim atenti la semnele pe care ni le dau,sa stim sa le interpretam astfel incat sa ne putem rezolva problemele respective. :cheer: Doar ingerii sunt prietenii nostri adevarati.

 

 

poti sa ii invoci dar rugaciuni se fac doar catre dumnezeu .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poti sa invoci ingeri prin rugaciuni dar niciodata nu o sa-i poti vedea.

 

De ce mereu diavoli si niciodata ingeri? Au vreun pact sau care e spilu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
OK, toata Romania e o Sodoma si Gomora, si nici eu nu sunt Lot, iti dai seama ce greu mi-e sa astept ingerii aia?

 

 

 

si de unde stii ca nu-ti raspund dracii?

 

te rogi la ingeri nu la draci :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce frumos,prea frumos ca sa nu fie adevarat.Pe mine m-ai convins.Mai spune! :roll:

 

 

ce porcarie . si eu am vorbit cu Sinan - pasha al turcilor. Bai atat de tembeli ne credeti de incercati sa ne aburiti cu "am vazut ingerii" ? Trage o fuga pana in aria religie/spiritualitate si o sa iti vina mintea la cap :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Intr-adevar aparitii miraculoase in photoshop :)

Ingerii si dracii sunt entitati care au aceeasi natura, dar apartin unor tabere diferite. A considera ingerii ca avand alta natura fata de draci este echivalent cu a considera ca crestinii au alta natura fata de oamenii din alta religie :>

Totusi trebuie tinut cont si de anumite trasaturi de caracter, daca ingerii indeamna oamenii la falsuri in photoshop...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Credeti in ingeri?

 

Eu cred :doh: dar nu in oameni blonzi cu ochi albastri aia e alta problema ,mai mult una a ochilor albastri decat a parului blond :D)

 

Poti sa invoci ingeri prin rugaciuni dar niciodata nu o sa-i poti vedea.

 

Niciodata nu o sa-i poti vedea? ... dezvolta ideea te rog, eu am vazut Never say Never :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×