Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Din ce opera este citatul

Postări Recomandate

topicul a inceput a se referi la opere si a continuat,la propunerea lui nenea admin,a se referi la citate...fii putin atenta la pagina 3 si ai sa vezi k asa e...

Ma intereseaza extrem de putin facilitatile pe care "nenea administratorul" le-a facut marii majoritati:D.trebuia sa deschida alt topic..sau sa-i schimbe titlul.Cat inca asta se mai numeste "din ce opera este citatul"....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma intereseaza extrem de putin facilitatile pe care "nenea administratorul" le-a facut marii majoritati:D.trebuia sa deschida alt topic..sau sa-i schimbe titlul.Cat inca asta se mai numeste "din ce opera este citatul"....
se va numi in continuare asa daca oamenii ca tine ar divaga mai putin de la subject si ar prinde esentza...limiteaza`te la lucrurile care se discuta pe un anumit topic fara sa il transformi intr`o alta discutie...pentru k fiecare topic are un rol...ia`o ca pe un sfat prietenesc...dar e clar ca tu nu vrei sa faci acest lucru din moment ce spui k nu te intereseaza "facilitatile" pe care nenea admin bla bla bla...daca nu te intereseaza,anuleaza`ti contul si gata...dar nu,tie iti place sa postezi pe aici si sa jignesti...si cu asta am inkeiat orice discutie cu tine pt k vad k nu ajungem la nici un consens!

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se va numi in continuare asa daca oamenii ca tine ar divaga mai putin de la subject si ar prinde esentza...limiteaza`te la lucrurile care se discuta pe un anumit topic fara sa il transformi intr`o alta discutie...pentru k fiecare topic are un rol...ia`o ca pe un sfat prietenesc...dar e clar ca tu nu vrei sa faci acest lucru din moment ce spui k nu te intereseaza "facilitatile" pe care nenea admin bla bla bla...daca nu te intereseaza,anuleaza`ti contul si gata...dar nu,tie iti place sa postezi pe aici si sa jignesti...si cu asta am inkeiat orice discutie cu k vad tine pt k nu ajungem la nici un consens!

:P

o sa o fac cand cei ca tine vor disparea sau v-or face efortul sa scrie "k" in loc de "ca".. "k vad k"?ce e asta?

nu stiu daca cineva fie el si administrator are sa-mi reproseze mie ceva,atata timp cat una ca tine continua sa posteze supunand limba romana la asemenea perversiuni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o sa o fac cand cei ca tine vor disparea sau v-or face efortul sa scrie "k" in loc de "ca".. "k vad k"?ce e asta?

nu stiu daca cineva fie el si administrator are sa-mi reproseze mie ceva,atata timp cat una ca tine continua sa posteze supunand limba romana la asemenea perversiuni.

eu nu am supus limba romana la perversiuni,asa cum spui u...iar eu scriu "k" in loc de "ca" pentru k asa vreau eu..suntem liberi sa decidem...vom vedea cine si in ce fel iti va sari in cap...o seara frumoasa si tie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bravo andruta

 

 

 

de ce toaa lumea se ia de noi daca scri in loc de ca-k

daca-dak

sau daca gresesti o litera

 

 

 

 

ce credeti k sunei perfecti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda...să reluăm : "păi vezi că eşti prost ?!"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Morometii?

"omul se naste liber dar pretutindeni e in lanturi"

Omul s-a nascut liber, dar pretutindeni este in lanturi Jean-Jacques Rousseau

 

"Nu putem face lucruri mari, doar lucruri marunte cu multa dragoste"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×