Sari la conținut
Forum Roportal
avolina

Vacanta

Postări Recomandate

Hihihi,stiam eu ca in timp ce invatati va ganditi la vacanta! :good: Si ce planuri aveti?planurile lui Monique mi se par super.PE unde veti hoinari?la mare,la munte?Sincer eu prefer muntele,chiar daca sunt pe invers-asa imi spunea colega mea de banca din liceu,ca in loc sa ma duc si eu la mare,ca tot omu-eu ma duc vara la munte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti impartasesc pasiunea, Avolina! :) Si eu tot cu muntele mi-sa in sange :o:

 

ontopic: Vacanta asta planuiesc escapade de lectura in natura :) Daca aveti un loc-sor unde sa nu va deranjeze nimeni, va recomand si voua acelasi tratament. Este super relaxant :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o sa fie ultima mea vacanta de liceean asa ca am sa incerc sa profit cat pot de mult de ea si sa o fac sa fie memorabila.... :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dj_hestia buna metoda ta,parca as vrea sa ma duc macar o zi la munte sa ma relaxez,ca atata stres parca incepe sa-mi faca rau!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa urci in varful muntelui, intr-o poienita si sa tipi cat poti de tare. Este si asta un mod de a te relaxa (daca te tine) :o:

Dar deviez de la subiect, gata, tac :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa urci in varful muntelui, intr-o poienita si sa tipi cat poti de tare. Este si asta un mod de a te relaxa (daca te tine) :)

Dar deviez de la subiect, gata, tac :good:

[snapbacca]47224[/snapbacca]

dj_hestia te invit la munte!esti de-a mea :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E excelent si muntele, e super si marea! Planuri concrete n-am , o sa vad in lunile de vara ce si cum in functie de "grosimea buzunarului" !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dj_hestia te invit la munte!esti de-a mea :good:

[snapbacca]47385[/snapbacca]

 

Vin, vin! Ma pun pe facut bagajele... virtuale :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×