Sari la conținut
Forum Roportal
avolina

Vacanta

Postări Recomandate

Gata cu grijile, cu examenele si alte probleme trebuie sa ne relaxam ca vine vara, vin concediile, elevii si studentii iau mult meritata vacanta! Ce planuri aveti? Cum va veti distra vara asta, pe unde veti merge?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gata cu grijile, cu examenele si alte probleme trebuie sa ne relaxam ca vine vara, vin concediile, elevii si studentii iau mult meritata vacanta! Ce planuri aveti? Cum va veti distra vara asta, pe unde veti merge?

[snapbacca]46255[/snapbacca]

 

Care "gata examene"? :blinca: :- Nu stiu altii cum sunt, dar eu cand ma gandesc ca sesiunea a venit abia azi... imi vine sa ma tavalesc pe jos de placere. :o:

 

Pana acum am fost in presesiune si a trebuit sa facem toate temele pe care nu le-am facut in timpul semestrului. Iar acum... sesiunea!!! ;) Oh, well... :good: o sa treaca si asta. Doar ca momentan nu ma pot gandi la vacanta, mai e o luna pana atunci. Cred ca zilele astea o sa-mi iau cursurile la plaja... :( :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doua saptamani pana la vacanta si apoi program de voie. :good: Nu stiu de altii, dar eu abia astept. Deja am inceput numaratoarea inversa. Cat despre planuri, capul listei este o luna de repaus si lectura si apoi o vizita mult asteptata in alt colt al tarii. In rest, ce mai intervine pe parcurs :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa sesiune (care se termina pe 3 iulie pentru mine) vreau sa ma duc la mare, dau o tura prin tara ;) si prin septembie mi-am propus sa-mi vizitez cea mai buna prietena in Belgia... :good: :good: :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vai.... deabia astept vacanta :good: , cred ca o sa dorm vreo 24 de ore in continuu, iar apoi... in 1 iulie ma duc la brasovvvvvv,,,,,,,,,, vai deabia astept :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:good: Daca pentru unii incepe vacanta, pentru altii abia acum incepe calvarul examenelor! :good: Voi, cei fara examene, tineti-ne pumnii stransi! :"> Oh, please! ;) :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa sesiune (care se termina pe 3 iulie pentru mine)

 

Ca bine zici!! La mine incepe pe 6 iunie...si da, se termina abia pe 3 iulie :good: asa ca pentru vacanta mai avem de asteptat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma,nu va suparati ca am propus tema asta acum,adica prea recent. :- Stiam ca mai sunt examene de dat(eu de exemplu tocmai in iulie cam pe 19 am de sustinut unul) :good: dar am zis,citez:,,ca vacanta se apropie"si ma gandeam sa imi spuneti ce planuri aveti :Pe .Nu-mi spuneti voi mie ca in timp ce invatati nu va ganditi ce veti face dupa! :good: Eu as vrea sa plec macar o zi din Bucuresti undeva la munte,dar nu stiu daca o sa am timp,caci atunci cand voi da examenul voi fi in concediu si dupa incep serviciul,dar macar in weeca-end voi evada!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu-mi spuneti voi mie ca in timp ce invatati nu va ganditi ce veti face dupa! :good:

 

 

Nu stiu, sa fie oare cineva care nu se gandeste ?!? :good:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma,nu va suparati ca am propus tema asta acum,adica prea recent. :o:

[snapbacca]46509[/snapbacca]

Nu ne suparam! Asa fioroase parem? ;) :- Suntem cele mai dulci fete! :"> Ca noi, mai rar! :o:"

Nu-mi spuneti voi mie ca in timp ce invatati nu va ganditi ce veti face dupa! :good:

[snapbacca]46509[/snapbacca]

Pai tu le stii pe toate... cum te-am putea contrazice? :good: Visam la vacanta mereu... nu numai in preajma examenelor! :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×