Sari la conținut
Forum Roportal
avolina

Vacanta

Postări Recomandate

O sa fie si mai bine peste o luna si ceva...  :-

[snapbacca]49365[/snapbacca]

 

 

Ca bine-i zici! :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deja am luat vacanta.... e zuper fain... in primul rand dormi cat vrei :De si nu mai inveti sau faze de genu astea... booooring :Pe acum de inceput toata lumea se relaxeaza... dupa aceea.... vine distractia :Pe daca vi-as spune cate planuri am ... nu cred ca le-ati citi.... sunt prea multe... dar... nu prea imi mai place sa-mi fac planuri si dupa aceea sa nu imi mai iasa... am patit-o... si e najpa .. u are sad... so.. distractia vine de la sine :Pe the end :-)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ocay eu fac urat mai e putin si se termina vacanta...deci ce ati facut in vacanta asta..pana acum..ca eu nu am cu ce sa ma laud..dar cien stie paote sf o sa fie cel mai important :De SPER

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ocay eu fac urat mai e putin si se termina vacanta...deci ce ati facut in vacanta asta..pana acum..ca eu nu am cu ce sa ma laud..dar cien stie paote sf o sa fie cel mai important :De SPER

[snapbacca]60922[/snapbacca]

Din pacate am avut aceiasi soarta ca tine realtv! :tease: am dat examen,am lucrat si tot mai am de dat un examen! of numai vara nu a fost asta,iar concediul:doar o saptamana in care am umblat pentru a-mi rezolva problemele pe care nu pot sa le rezolv din cauza serviciului! :-

Dar forumistii nostri pe unde au fost in aceasta vacanta?BabyBlue stiu ca a fost la munte! :) ia povestiti aventurile voastre!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la mare, mamaia, super misto...

 

trebuia sa mergem si in tabara, undeva pe langa deva (nu stiu exact distanta), dar tabara a fost luata de ape...era undeva intr-o depresiune..

 

acum, poate vineri la stuffstocca..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la mare, mamaia, super misto...

 

trebuia sa mergem si in tabara, undeva pe langa deva (nu stiu exact distanta), dar tabara a fost luata de ape...era undeva intr-o depresiune..

 

acum, poate vineri la stuffstocca..

[snapbacca]60956[/snapbacca]

Norocosilor.! :- :) :tease: :) :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt de la mare :tease: , dar vreau sa merg la munte cat mai des...cu toate ca in vara asta nu am ajuns...ca am avut admiterea.... eh... poate la iarna :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×