Sari la conținut
Forum Roportal
mariusi_microv

sint erori de sistem?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

incearca sa faci ce ti-am scris mai sus...poate se rezolva problema.E foarte simplu. Si mie tot de la internet cred ca mi s-a intamplat...fiindca pana acum nu m-am mai confruntat cu asta.

Tot cu sunetul am avut si eu problema ca in rest imi mergea bine computer-ul.

Sunetul il poti reactiva fara sa dai restart dupa ce ti-a dat eroarea respectiva, de la Administrative Tools/Services/Windows Audio ...dar nu scapi de eroare.

de antivirus nu stiut ce sa zic...dar cred ca tot eroarea respectiva e de vina....multora le pica internetul din aceiasi cauza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
incearca sa faci ce ti-am scris mai sus...poate se rezolva problema.E foarte simplu. Si mie tot de la internet cred ca mi s-a intamplat...fiindca pana acum nu m-am mai confruntat cu asta.

Tot cu sunetul am avut si eu problema ca in rest imi mergea bine computer-ul.

Sunetul il poti reactiva fara sa dai restart dupa ce ti-a dat eroarea respectiva, de la Administrative Tools/Services/Windows Audio ...dar nu scapi de eroare.

de antivirus nu stiut ce sa zic...dar cred ca tot eroarea respectiva e de vina....multora le pica internetul din aceiasi cauza.

am facut cum ai spus si tot apare ,am sa incerc sa stau fara net ,dar sinte-m 3 pe un calculator si copii se joaca cel mai mult pe retea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×