Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da, tin minte ca atunci cand eram mica aveam mereu zapada de Craciun si de 1 Decembrie. Craciunul fara zapada nu e la fel. Cum credeti ca o sa amenajeze in Piata Sfatului anul asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, tin minte ca atunci cand eram mica aveam mereu zapada de Craciun si de 1 Decembrie. Craciunul fara zapada nu e la fel. Cum credeti ca o sa amenajeze in Piata Sfatului anul asta?

 

Oricum la Brasov a nins... amenajarea Pietii Sfatului va fii o surpriza!!!...eu oricum o voi vedea de Craciun :P

 

:boss: depinde de unde privesti...

e friiiiiiiiig..dar a venit zapada... :doh:

cine vine la o bataie cu bulgari...?

 

Eu...dar dupa 23 decembrie. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu toate ca nu-mi prea place iarna nu-mi pot imagina Craciunul fara nici macar o palma de zapada sau cativa fulgi in noaptea de ajun. Nu stiu ce sa zic de felul cum vor amenaja Piata Sfatului,dar poate anul asta vor avea mai multa imaginatie ca in ultimi 3-4 ani au folosit cam acelasi tipar .Eu una nu prea am vazut diferente de la an la an

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai dreptate dar nu vad motivul pentru care si-n anul asta sa nu dea copy/paste :doh:

Da...nu se prea omoara cu creativitatea, mie mi-a placut ursuletul de anul trecut :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chiar daca sunt adoptata de acest oras il iubesc mult :flowers: eu mi-s de prin Timi, cine a fost acolo de sarbatori a vazut ce fain impodobesc centrul, asa vreau multe beculete si in Brasov, sa impodobeasca toate cladirile cu beculete

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O sa fiu si eu in brasov, acasa ! Abia astept sa vad schimbarile din orasului meu mult iubit :o: Cat despre centru ... nu l-am mai vazut impodobit de 3 ani ... Anul trecut am vazut niste poze foarte frumoase si mi s-a parut ca e cu totul schimbat de ce a fost in alti ani. Poate e si dorul de vina.

:crazy: :inlove:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci nionge asa de fain afara si s-a depus zapada, e super afara deja am si facut baie in zapada mi-am primit botezu, deci super pentru toti brasovenii care nu s-au uitat pe geam va zic sa o faceti ca nu o sa va para rau :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci nionge asa de fain afara si s-a depus zapada, e super afara deja am si facut baie in zapada mi-am primit botezu, deci super pentru toti brasovenii care nu s-au uitat pe geam va zic sa o faceti ca nu o sa va para rau :jester:

 

nu folosi toata zapada ...pastreaza si pentru mine un pic... merci :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×