Sari la conținut
Forum Roportal
ares_gw

chelie. dezastru ?

Postări Recomandate

De un an de zile parul meu a inceput sa...plece. Momentan port parul lung ( cel care mia ramas) incercand sa acopar ce se poate, mai port si esarfe sau sepci. Insa vara.....e insuportabil. Sunt disperat, am cosmare noaptea, deoarece nam decat 21 de ani si cred ca viatza mea va fi marcata de acest lucru (dragoste, cariera....) Pls niste sfaturi, iar domnisoarele sa spuna sincer ce parere au, ar putea place un chelios ?

tunde-te o data la O si vezi cum iti sta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu inteleg de ce ii tot recomandati sa se tunda la 0.

Mi se pare urat ca un baiat slab sa fie si ras in cap.

Parul e o alta frumusete a omului.

Mi se pare o prostie sa elimini o alta frumusete a unei persoane.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi se pare urat ca un baiat slab sa fie si ras in cap.

Da, baietilor slabi nu prea le sta bine rasi in cap. Pe astia mai dolofani ii prinde bine. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De un an de zile parul meu a inceput sa...plece. Momentan port parul lung ( cel care mia ramas) incercand sa acopar ce se poate, mai port si esarfe sau sepci. Insa vara.....e insuportabil. Sunt disperat, am cosmare noaptea, deoarece nam decat 21 de ani si cred ca viatza mea va fi marcata de acest lucru (dragoste, cariera....) Pls niste sfaturi, iar domnisoarele sa spuna sincer ce parere au, ar putea place un chelios ?

 

Nu-ti fa griji, nu e motiv de excludere:-) Un barbat poate sa fie atragator si sarmant chiar si cu chelie, nu detaliile conteaza ci impresia generala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×