Sari la conținut
Forum Roportal
ares_gw

chelie. dezastru ?

Postări Recomandate

De un an de zile parul meu a inceput sa...plece. Momentan port parul lung ( cel care mia ramas) incercand sa acopar ce se poate, mai port si esarfe sau sepci. Insa vara.....e insuportabil. Sunt disperat, am cosmare noaptea, deoarece nam decat 21 de ani si cred ca viatza mea va fi marcata de acest lucru (dragoste, cariera....) Pls niste sfaturi, iar domnisoarele sa spuna sincer ce parere au, ar putea place un chelios ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu esti singurul in aceeasi situatie... din pacate. :roll:

 

 

offtopic: ce cauta acest topic la Dragoste/Bla Bla bla ?

Editat de GigJoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa, si de ce agiti tu?! eu unu am inceput de chelie de la 18 ani(si asta o avem toti barbatii di neamu' nostru), acum ma port foarte scurt, undeva intre 0 si 2.

 

Totusi....care-i problema?!

Editat de condors

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa, si de ce agiti tu?! eu unu am inceput de chelie de la 18 ani(si asta o avem toti barbatii di neamu' nostru), acum ma port foarte scurt, undeva intre 0 si 2.

 

Totusi....care-i problema?!

Nu vrem sa avem "suvite gen Basescu."

Iar chel, e naspa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu vrem sa avem "suvite gen Basescu."

Iar chel, e naspa.

 

Suvite de genu Basescu nu port:P iar chel...e foarte bine. Mai bine o chelie deasa, decat un par rar. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar mai bine par in tot capul decat ras.

Si asa se reintoarce roata.....nu vrem sa fim cheli !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar mai bine par in tot capul decat ras.

Si asa se reintoarce roata.....nu vrem sa fim cheli !

 

 

Stii care-i "beleaua"... ca eu vreau sa fiu chel, ma port doar scurt(unde scurt insemana 0 )

 

P.S. - se spune cheii si nu cheli :roll: .....ca vad ca va omoara gramtica limbii romane

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac cheliosii, sau mai bine zis aia care se tund periuta sau cum ii zice. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De un an de zile parul meu a inceput sa...plece. Momentan port parul lung ( cel care mia ramas) incercand sa acopar ce se poate, mai port si esarfe sau sepci. Insa vara.....e insuportabil. Sunt disperat, am cosmare noaptea, deoarece nam decat 21 de ani si cred ca viatza mea va fi marcata de acest lucru (dragoste, cariera....) Pls niste sfaturi, iar domnisoarele sa spuna sincer ce parere au, ar putea place un chelios ?
"0" sa te tunzi asta e solutia!mai sunt niste cauze...ori te speli prea des pe cap, ori prea rar!oricum de chelie nu scapi! este ereditara "boala"o poti amana ,in schimbtuns cat mai scurt,vezi cum ai parul(gras ,uscat) si adapteaza spalarilesi eu am avut acelasi complex si problema,(in urma cu 10 ani) insa am rezolvat-o!nu-mi mai cade parul!e bune totusi sa folosesti si anumite remedii-bazate insa exclusiv pe extracte naturale!

 

este... am avut grija!...nu am parul f. bogat-exact cat sa fiu tipul "intelectual" :roll:

acum imi las parul mare stil "rasta"

(de ceva vreme ma purtam 0 dar intr-o noapte-acu vreo 2 luni- m-am visat cu parul mare,si de atunci nu m-am mai tuns!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
este... am avut grija!...nu am parul f. bogat-exact cat sa fiu tipul "intelectual" :o:

acum imi las parul mare stil "rasta"

(de ceva vreme ma purtam 0 dar intr-o noapte-acu vreo 2 luni- m-am visat cu parul mare,si de atunci nu m-am mai tuns!

 

 

duoamne....sper ca nu-ti acoperi ....chelia de la dreapta la stanga sau invers ....vorba cuiva ,mai bine o chelie deasa decat una ....."acoperita" cu o prelata de par ....ce faci sau ce fac ei cand bate vantul? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×