Sari la conținut
Forum Roportal
Mihaita_m

Concurs tematic ; Toamna

Postări Recomandate

Din fata blocului

post-19341-1194025873_thumb.jpg

Editat de nightwish
Redimensionare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma bag si eu...precum musca...

sinaia

post-19341-1194026585_thumb.jpg

Editat de nightwish
Redimensionare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

super initiativa... Dar cred ar fi bine sa alegeti o singura poza pe care sa o postati...este doar o parere ! Am putea in acest fel vota mai usor. Daca nu , pot posta 100 de poze si incarc topicul aiurea poate ! Nu credeti ?!

 

Castigatorul ar putea alege tema urmatoare, data limita in care se pot posta pozele, data desemnarii castigatorului, regulile jocului...etc. Ce ziceti ?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pot face multe, sa vedem ce zice initiatorul acestui topic :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se pot face multe, sa vedem ce zice initiatorul acestui topic :o:

corect!initiatorul sa stabileasca si regulile....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta e topic pentru stabilirea regulilor sau pentru postarea pozelor,ma rog ,a fotografiilor,ca de cand astept sa admir creatiile voastre,gasesc mai ales comentarii legate de cum si ce trebuie facut. :o: nu incepeti odata? :D

 

Dar ,ca sa fiu on;prima fotografie,a lui Mihaita_m...''_cel Malrb''...,mi se pare nemaipomenita!Si a doua!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
super initiativa... Dar cred ar fi bine sa alegeti o singura poza pe care sa o postati...este doar o parere ! Am putea in acest fel vota mai usor. Daca nu , pot posta 100 de poze si incarc topicul aiurea poate ! Nu credeti ?!

 

Castigatorul ar putea alege tema urmatoare, data limita in care se pot posta pozele, data desemnarii castigatorului, regulile jocului...etc. Ce ziceti ?!

 

c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×