Sari la conținut
Forum Roportal
hiego

ce inseamna cand o femeie iti cere un ragaz?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

deci daca e sa fie... e!

daca nu, nu!

si apoi, fiecare relatie cu caracteristicile ei. nu putem noi sa dam sfaturi...eventual putem sa nimerim, unul dintre noi... si cam atat.

fiecare sa faca dupa cum il indeamna inima...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doua femei mi-au spus "am nevoie de putin timp" in viata mea.Niciodata nu am fost un tip posesiv deci pretextul cu "need some space" nu putea fi folosit.

De fiecare data am reactionat violent - verbal - pentru ca "am nevoie de timp" nu e decat un paravan ieftin la m-am saturat de tine ...pleaca in pusca mea ca mi-am gasit altu' mai bun sau m-am saturat de tine.E ok sa te saturi de mine sau sa gasesti altul mai bun pentru ca e ceva absolut normal si firesc sa ajungi sa vrei ceva nou dar ..fuck...nu ma mintii in fata ca nu-s un prost si ti-am aratat asta cat am fost impreuna - mult ,putin nu conteste...nici o femeie nu se vede si a doua oara cu un tip daca ala a fost prost prima oara -.Stii ca nu-s prost ,stii ca ti-am cerut sa nu ma minti iar tu tocmai asta faci...shit...nu's un gentleman cu o femeie care in final se dovedeste a fi o mincinoasa,o lasa,o ipocrita sau o "vb lu' gigi"...i will fuck your ass so bad...nu ma vei uita in viata ta...vei pleca de langa mine cu bagajul de complexe pe care voi sti sa ti le scot in evidenta atat de bine incat vei simtii cum iti pocnesc ochii de-atatea lacrimi...stiu...sunt un asshole ...dar numai cand simt ca's luat drept fraier - zici in fata, te-am pupat subtire pe obraz si asta e -...daca barbati sunt garla femei sunt si mai multe... numa sa-ti dai castile jos de la urechi in metrou si sa spui de 3 ori buna...garantat din 3 "buna" 2 iti vor raspunde si cu una vei lua o cafea...tine de tine ca barbat daca stii sa-i spui femeii ce-i place sa auda pentru a-i da toalele jos.

 

That's some big shit man...Treci la alta ca are balta peste.Nu sunt putine femei frumoase atat fizic cat si sufleteste.Repet...tre' sa ai putina prezenta de spirit si sa ghicesti repede ce-i place sa auda.Sa te joci putin cu creierii ei.

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doua femei mi-au spus "am nevoie de putin timp" in viata mea.Niciodata nu am fost un tip posesiv deci pretextul cu "need some space" nu putea fi folosit.

De fiecare data am reactionat violent - verbal - pentru ca "am nevoie de timp" nu e decat un paravan ieftin la m-am saturat de tine ...pleaca in pusca mea ca mi-am gasit altu' mai bun sau m-am saturat de tine.E ok sa te saturi de mine sau sa gasesti altul mai bun pentru ca e ceva absolut normal si firesc sa ajungi sa vrei ceva nou dar ..fuck...nu ma mintii in fata ca nu-s un prost si ti-am aratat asta cat am fost impreuna - mult ,putin nu conteste...nici o femeie nu se vede si a doua oarac cu un tip daca ala a fost prost prima oara -.Stii ca nu-s prost ,stii ca ti-am cerut sa nu ma minti iar tu tocmai asta faci...shit...nu's un gentleman cu o femeie care in final se dovedeste a fi o mincinoasa,o lasa,o ipocrita sau o "vb lu' gigi"...i will fuck your ass so bad...nu ma vei uita in viata ta...vei pleca de langa mine cu bagajul de complexe pe care voi sti sa ti le scot in evidenta atat de bine incat vei simti cum iti pocnesc ochii de-atea lacrimi...stiu...sunt un asshole ...dar numai cand simt ca's luat drept fraier - zici in fata, te-am pupat subtire pe obraz si asta e -...daca barbati sunt garla femei sunt si mai multe... numa sa-ti dai castile jos de la urechi in metrou si sa spui de 3 ori buna...garantat din 3 "buna" 2 iti vor raspunde si cu una vei lua o cafea...tine de tine ca barbat daca stii sa-i spui femeii ce-i place sa auda pentru a-i da toalele jos.

 

tocmai la mal o scrantisi....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce? Nu's baiat bun pentru ca vreau sa-i dau si toalele jos? :brunette:.Ca tu ai vrea sa ramai imbracata...geez !!

 

pot bine merci sa mi le dau singura jos... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toate bune si frumoase pana ai ajuns in acest punct:

tine de tine ca barbat daca stii sa-i spui femeii ce-i place sa auda pentru a-i da toalele jos.

si...

Repet...tre' sa ai putina prezenta de spirit si sa ghicesti repede ce-i place sa auda.Sa te joci putin cu creierii ei.

Pacat... joaca asta la un moment dat nu va aduce nimic bun...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Auziti fetelor - mica si ruxi -, lasati ipocrizia asta jos.Faceti acelasi lucru cu noi.E razboi nene.Ma dau si baiat bun si baiat rau daca asa ii place femeii pentru ca pot sa fiu si asa si asa pentru femeie daca aceasta merita.N-am scrantit nimic.O scrantiti voi aiurea ascunzand in spatele -vezi domne- moralitatii niste adevaruri - iar adevarul e profund imoral uneori -.

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Auziti fetelor - mica si ruxi -, lasati ipocrizia asta jos.Faceti acelasi lucru cu noi.E razboi nene.Ma dau si baiat bun si baiat rau daca asa ii place femeii pentru ca pot sa fiu si asa si asa pentru femeie daca aceasta merita.N-am scrantit nimic.O scrantiti voi aiurea ascunzand in spatele -vezi domne- moralitatii niste adevaruri - iar adevarul e profund imoral uneori -.

 

draga, eu vb. dintr-al meu punct de vedere...restul, d-zeu cu mila. s-apoi vezi sa nu faci razboi tocmai cu aia care nu merita... din cauza catorva experiente terminate prost. eu nu sunt ipocrita. am recunscut intotdeauna si fata de mine si fata de altii, chiar si lucrurile mai putin placute...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Faceti acelasi lucru cu noi.E razboi nene.

Te cam inseli daca tu crezi ca toata lumea procedeaza asa. Declari razboi? :brunette:

 

O scrantiti voi aiurea ascunzand in spatele -vezi domne- moralitatii niste adevaruri

Ce sa ascund? Nu vezi ca zic in fata? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mrrrr. Asa te vreau, Tao. Ai dreptate, moralitatea este un cuvant atat de imoral.. ba chiar sta in capul listei.

hiego... nu crezi ca ea s-a plictisit de toanele tale? De ce n-ai fost in stare atatia ani sa faci ce trebuie?

Crezi ca acum mai ai vreo sansa? Pfff. Asta s-o crezi tu. :brunette:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×