Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu nu sunt nici angajata nici prietena nici nimic.sunt un om care incearca sa fie corect in ceea ce face si care incearca sa nu inproste cu noroi oamenii!se pare ca nu vrei sa imi raspunzi sau cel mai repede cred ca nu stii!care e adevaarul oare??????????

Editat de lawy0007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica........tu crezi ca un om care se crede fiul lui Isus(adik fiul unui om mort acum 2000 de ani),care vrea sa fie venerat.......si vinde apa din curte.........si mai presus de toate le spala creierul a zeci ori poate sute de persoane ca a vorbi cu presa e pacat??????nu e "putin" ciudat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu cine a spus ca e pacat daca vorbesti cu presa, dar fie ca tine!Domnul Isus dupa parerea ta nu poate fi fiul lui Dumnezeu pentru ca Dumnezeu nu a fost niciodata pe pamant deci nu avea cum sa se nasca din El.cam asa sta treaba la GLAMOROUS din cate am inteles eu, facand o analiza destul de logica dupa parerea mea.si oricum acum vorbeam despre altceva la care Enki nu vrea deloc sa ma lamureasca!

Editat de lawy0007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

k enki m/am lamurit

multumesc frumos!de ce va mira ca cineva mai si stie ce se intampla cand vorbeste!stai linistita!daca esti asa de cunosctor intereseaza/te daca lucrez sau nu acolo si vei fi foarte dejamagit se pare cand o sa primesti un raspuns negativ!oricum e plina lumea de lasi..........................si necunoscatori care se dau cunoscatori

nu cred ca acolo are interdictie cineva!

iar din punctul tau nu exista Dumnezeu, dar Domnul Isus cine este?

eu il intrebam pe Enki ca se tot bate cu pumnul in piept ca le stie pe toate si eu vroiam sa aflu de la el!

GLAMOROUS ai fost tu acolo si ai avut interdictie cumva? eu ies ca se pare ca in seara asta nu imi mai raspunde nimeni.mi/a facut placere dar imi facea si mai mare daca discutam cu cineva care e intr/adevar documentat la cap asta.noapte buna!

Editat de lawy0007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa facem o confruntare intre cine a fost acolo si cine nu. :cheer: Pe puncte. Si asa aflam daca ce se zicea in ziar era adevarat sau nu.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×