Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cand am iesit de acolo si in urmatoarele zile m-am simtit groaznic...nu am stiut ce sa mai cred, ce e adevarat si ce nu ! park tot ce stiam si c am invatat pana atunci era o minciuna,park totul se anula! ii multumesc lui D-zeu k nu m-am lasat influentata de acele persoane si sper k nimeni cunoscut mie sa nu treaca pe acolo! si apa aceea care se vindea acolo.....hmmmm....f scumpa! bineinteles k nimeni nu a iesit pe poarta fara o poza cu Desanca !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma ce aveti cu DOAMNA DESANKa? lamuriti-ma si pe mine ca ma uit la comentariile voastre si chiar ma amuz!iar la ce minciuni sunt scrise in articolul din banateanul? daca nu ati observat nimic si ati fost la TEMPLU e grav!!!!!!!!!! iar pentru MYRRU?cat costa apa de e asa de exagerat de scumpa?

si nu mi/a raspuns si mie nimeni ce e asa de iesit din comun ca DUHUL SFANT sa vina in trup, oricare ar fi acel trup?

iar pentru cine spune ca nu exista dcat trupul fizic dupa parerea mea nu a inteles nimic din viata asta si mai ales din cealalta, nu crede in reincarnare si in mai nimic.

Editat de lawy0007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iar pentru MYRRU?cat costa apa de e asa de exagerat de scumpa?

Ideea e: de ce sa dai bani pe ea? E revizie la apa rece? Au secat ţ

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai atunci de ce dau banii pe borsec, izvorul minunilor, roua. si care mai sunt........................baile lipoveisi cum intrebam (ENKi)cat costa de e asa de mult. si acum se vorbea de apa carbogazoasa nu de cea din parcuri sau de la retea

Editat de lawy0007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca te cam incurci in stiinta ca nu tot ce am spus mai sus e apa minerala.imi spui si mie cat costa?te rog

iar apa acea scumpa care nu vrei sa imi spui cat costa ce fel de apa este?

Editat de lawy0007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vezi ca te cam incurci in stiinta ca nu tot ce am spus mai sus e apa minerala.imi spui si mie cat costa?te rog

plata sau carbogazoasa, tot minerala e.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mai stiu exact vreo 4 lei .....la 0,5 l....frate,apa aia nu are nimic special desi se zice ca de te vindeca ! in fine...eu doar am vrut sa-mi spun parerea despre c a fost acolo,vb in cunostiinta d cauza! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

4 lei????????????????????????cred ca faci o mare dar foarte mare confuzie.deci ce fel de apa se gaseste acolo?iar la capitolul vindecari ai fost bolnav si nu te/ai vindecat????Se pare ca nimeni nu stie sa ma lamureasca si pe mine !eu sunt de parere ca atunci cand discut ceva discut pentru ca stiu mai multe lucruri despre acel subict dar se para ce din pacate nu multi gandesc ca mine!

Editat de lawy0007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×