Sari la conținut
Forum Roportal
Andruta*

Ce faci daca...?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Au vreo sansa sa ramana impreuna pe termen lung,sa formeze un cuplu?

 

Da!

...exista o atractie invizibila intre cei doi...+ si -... yng si yang...nu ar exista unul fara altul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca... si cu parca. Nu ai de unde sa stii.

Ah. si mai e o chestie. El spune mereu ca o sa mai iubeasca la 80 de ani..cand va fi deja inutil... amandoi s-au ars.. si..spune mereu ca e un distrus...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De fapt..cine mai intelege barbatii? Doar o tachineaza? Plus ca i-a spus:"stiu ca-ti plac baietii rai." Oare incearca sa ii intre pe sub piele si ii da ce doreste prin asta? Oare o place sau e un joc ...?

 

Este un joc, toate povestile de dragoste incep cu un joc . Lasa-i in pace sa guste jocul. Uneori se termina bine, frumos alteori cu dezamagiri. Asa se invata iubirea.....

Editat de buzdugan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ah. si mai e o chestie. El spune mereu ca o sa mai iubeasca la 80 de ani..cand va fi deja inutil... amandoi s-au ars.. si..spune mereu ca e un distrus...

shtouri :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da! ...exista o atractie invizibila intre cei doi...+ si -... yng si yang...nu ar exista unul fara altul...
Hm

 

El afirma contrariul.Spune:"stiam eu ca - cu - fac +" ...so...?

 

da,atractie irezistibila intr-adevar exista.

shtouri :P
Daca sunt shtouri inseamna ca el baga pretexte si nu o place. Editat de Miss Take

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hm

 

El afirma contrariul.Spune:"stiam eu ca - cu - fac +" ...so...?da,atractie irezistibila intr-adevar exista.Daca sunt shtouri inseamna ca el baga pretexte si nu o place.

de fapt tu vrei sa o ia si de sotie?

lasa-i soro sa se ''socializeze'' cat mai adanc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este un joc, toate povestile de dragoste incep cu un joc . Lasa-i in pace sa guste jocul. Uneori se termina bine, frumos alteori cu dezamagiri. Asa se invata iubirea.....
Pai cine nu-i lasa? eu?Pai e un joc cam dur,in conditiile in care de multe ori se jignesc.
de fapt tu vrei sa o ia si de sotie?lasa-i soro sa se ''socializeze'' cat mai adanc
Pai da... eu nu vreau nimic..eu intreb...sa inteleg ca sansele s-o ia de sotie sunt nule?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai cine nu-i lasa? eu?Pai e un joc cam dur,in conditiile in care de multe ori se jignesc.Pai da... eu nu vreau nimic..eu intreb...sa inteleg ca sansele s-o ia de sotie sunt nule?

clar, se plac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
clar, se plac

M-am linistit.

Se plac chiar daca e capabil el s-o dea afara in toiul noptii pe usa? :P sau invers?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

auzi, sincer, tu cauti raspunsuri pt ea aici...?

ce fel de rapunsuri astepti? Raspunsul sta in asa zisa lor relatie, nicaieri altundeva. Intrebari de genul... "dar daca asa si nu invers" nu au nici un rost. Nu aici. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×