Sari la conținut
Forum Roportal
Andruta*

Ce faci daca...?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

daca ea se doreste o mireasa neprihanita in fata altarului....sa mai cauteintai se incepe cu idila care se concretizeaza cu ''atingerea sexuala'' fara garantii, fara promisiuninu, nu sunt nule, depinde insa cine si cat e dispus sa cedeze din orgoliu

M-am linistit.Se plac chiar daca e capabil el s-o dea afara in toiul noptii pe usa? :) sau invers?
doar atat??? :P mama! astia-s timizi rau de tot! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
M-am linistit.

Se plac chiar daca e capabil el s-o dea afara in toiul noptii pe usa? :P sau invers?

Stii, pasiunea cea mai intensa am trait-o cu cineva asemanator cu ce spui tu pe acolo, si parerea mea e ca merita trait la maxim chiar daca se termina prost, senzatiile sunt unice! Din al noualea cer in al noualea iad si inapoi in fractiuni de secunda! Totul e sa reziste amandoi la atata tensiune!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
auzi, sincer, tu cauti raspunsuri pt ea aici...?ce fel de rapunsuri astepti? Raspunsul sta in asa zisa lor relatie, nicaieri altundeva. Intrebari de genul... "dar daca asa si nu invers" nu au nici un rost. Nu aici. :P
cred ca ai dreptate.nu caut raspunsuri,ci pareri ale oamenilor ce au trecut prin asa ceva.Orice parere ajuta.
Stii, pasiunea cea mai intensa am trait-o cu cineva asemanator cu ce spui tu pe acolo, si parerea mea e ca merita trait la maxim chiar daca se termina prost, senzatiile sunt unice! Din al noualea cer in al noualea iad si inapoi in fractiuni de secunda! Totul e sa reziste amandoi la atata tensiune!
Hm,poate fi doar un foc de paie care se va stinge usor...nici gand de iubire adevarata,cuplu..?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu saruti o femeie doar din plictiseala.Sarutul ar trebui sa-i spuna tot - zic eu-.In el poate sta doar pasiunea sau pasiune si sentiment.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:P sa se devoreze ........ :hi:

decat o ocazie irosita, mai bine regretul incercarii....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu saruti o femeie doar din plictiseala.Sarutul ar trebui sa-i spuna tot - zic eu-.In el poate sta doar pasiunea sau pasiune si sentiment.
Cel mai mult mi-a placut raspunsul asta. :DMultumesc.
:P sa se devoreze ........ :hi: decat o ocazie irosita, mai bine regretul incercarii....
O sa va tin la curent. Se intalnesc in seara asta :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai 23 ani ??

Eu nu.

21. De fapt 22 neimpliniti. Si nu is eu persoana :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hm,poate fi doar un foc de paie care se va stinge usor...nici gand de iubire adevarata,cuplu..?

La noi numai foc de paie nu a fost...cuplu....nu stiu, nu se incadreaza in limitele pe care le stabilim noi in general pentru un cuplu, oricum, daca ar trebui sa aleg acum ce as face la momentul cand a inceput totul, chiar dupa atata timp, l-as alege din nou fara sa clipesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×