Sari la conținut
Forum Roportal
Andruta*

Ce faci daca...?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum cateva zile am cunoscut 2 oameni ciudati,destul de ciudati,as zice.Amandoi tineri,s-au cunoscut prin intermediul unei cunostinte nu chiar comune,sa spunem.S-au intalnit intr-o seara,absolut indiferenti,ea spunea ca nu e genul de barbat pe care si l-ar dori pe termen lung,dar nu i-a spus-o lui,ci prietenilor.El i-a spus ei ,la cateva zile dupa prima intalnire,asta dupa ce a ignorat-o total:"stii,nu imi placi,dar putem fi amici,prieteni,e bine sa socializam." Ea s-a simtit jignita dar a continuat sa-i vorbeasca pe acelasi ton politicos.La scurt timp dupa intamplare,el i-a spus voalat ca ar vrea s-o vada in aceeasi seara,si ea a fost de acord fara sa isi dea seama de ce.Omul ala ii tarase orgoliul in mocirla,dupa cum a afirmat.S-au intalnit totusi si ea a fost foarte rece.Era ca o razbunare.El a spus ca e doar o lupta de orgolii.Cand ea i-a cerut explicatii,el a zis ca a vrut doar sa socializeze.A sarutat-o,ea a acceptat,le-a placut amandurora.

El totusi insista ca nu e genul lui de femeie.Se joaca cu ea. Ea nu spune nimic.Tace.

Intrebarea mea este: O place sau doar vrea sa se joace cu ea? de ce insista ca nu e genul lui si apoi o cauta? Ce vrea de fapt?

Daca mi-ati putea da niste raspunsuri exact la subiect,ar fi perfect,fara divagatii,fiindca tipa are nevoie de pareri concrete si a epuizat sursele de gen prieteni,cunostinte etc.

De fapt..cine mai intelege barbatii? Doar o tachineaza? Plus ca i-a spus:"stiu ca-ti plac baietii rai." Oare incearca sa ii intre pe sub piele si ii da ce doreste prin asta? Oare o place sau e un joc ...?

Editat de Miss Take

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bine-ar fi sa specifici varsta lor! :P

Hm.Ce legatura are cu varsta situatia de fata?

 

Bine. El 28. Ea 23.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Clar ceva este...poate rezulta o dragoste ca'n povesti, ori poate rezulta o dragoste...cum sa-i spun?:P ...perversa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, aceeasi situatie, de fapt, aproximativ, ca a mea. Eram in stare sa ne dam in cap, ne certam ca orbii, ne'am jignit... :hi: Pana la urma... facem pereche excelenta in pat. De atunci gata si certurile :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Clar ceva este...poate rezulta o dragoste ca'n povesti, ori poate rezulta o dragoste...cum sa-i spun?:hi: ...perversa...
Ce inseamna dragoste perversa? Dar dragoste ca-n povesti?Au vreo sansa sa ramana impreuna pe termen lung,sa formeze un cuplu?
Mda, aceeasi situatie, de fapt, aproximativ, ca a mea. Eram in stare sa ne dam in cap, ne certam ca orbii, ne'am jignit... :) Pana la urma... facem pereche excelenta in pat. De atunci gata si certurile :P
Pai stai.Sa zicem ca ajung sa faca sex.Se inteleg perfect.El continua sa zica ca a facut sex din plictiseala,socializare sau ..amicitie...e in stare...ce-o sa se intample atunci?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

contradictiile ivite, fac parte din arsenalul specific seductiei la care ( asa cu ai aratat) apeleaza fiecare, voluntar sau nu. pe termen lung unul dintre cei doi va trebui sa cedeze ptr a stapani situatia,...deci pare o situatie controversata, nu e nimic nou pe taramul amorului

Ce inseamna dragoste perversa? Dar dragoste ca-n povesti?Au vreo sansa sa ramana impreuna pe termen lung,sa formeze un cuplu?Pai stai.Sa zicem ca ajung sa faca sex.Se inteleg perfect.El continua sa zica ca a facut sex din plictiseala,socializare sau ..amicitie...e in stare...ce-o sa se intample atunci?
viata e compusa din episoade..si daca rezultatul cuplarii e pozitiv....va ramane o amintire placuta ambilorcinic , dar real :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
contradictiile ivite, fac parte din arsenalul specific seductiei la care ( asa cu ai aratat) apeleaza fiecare, voluntar sau nu. pe termen lung unul dintre cei doi va trebui sa cedeze ptr a stapani situatia,...deci pare o situatie controversata, nu e nimic nou pe taramul amorului

Hm. Deci se plac sau ba? :P

daca se intalnesc unul cu celalalt din plictiseala? umplerea timpului...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai stai.Sa zicem ca ajung sa faca sex.Se inteleg perfect.El continua sa zica ca a facut sex din plictiseala,socializare sau ..amicitie...e in stare...ce-o sa se intample atunci?

 

daca... si cu parca. Nu ai de unde sa stii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hm. Deci se plac sau ba? :)

daca se intalnesc unul cu celalalt din plictiseala? umplerea timpului...

:P tu esti naiva ? sau ne testezi? :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×