Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

Barbatii sunt adorabili

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu nu-i dau dreptate, eu asta caut la un barbat ... afectiunea + ...

Ella, eu nu vorbeam de afectiune ci de spiritul protector , ceea ce nu'i acelasi lucru .

femeia in societatea contemporana nu mai este femeia de la inceputul secolului 20 , e transformata destul de radical as zice ... doar prejudecata ne mai determina s'o consideram o fiinta slaba si fara aparare . sigur ca are nevoie de afectiune si iubire , insa stie la fel de bine sa se descurce si in situatii de criza si fara ajutorul barbatului .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine stie..... este prea mult pentru a incepe sa intelegem ce sunt barbatii!!! Ma depaseste acest subiect.... nu am gasit nici pana acum o definitie a barbatului..... si nici nu cred ca o sa reusesc vreodata sa definesc... un barbat!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine stie..... este prea mult pentru a incepe sa intelegem ce sunt barbatii!!! Ma depaseste acest subiect.... nu am gasit nici pana acum o definitie a barbatului..... si nici nu cred ca o sa reusesc vreodata sa definesc... un barbat!!!!

cu toate ca nu'i la fel de elaborat precum femeia, are si el partile lui mai greu de inteles :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ella, eu nu vorbeam de afectiune ci de spiritul protector , ceea ce nu'i acelasi lucru .

femeia in societatea contemporana nu mai este femeia de la inceputul secolului 20 , e transformata destul de radical as zice ... doar prejudecata ne mai determina s'o consideram o fiinta slaba si fara aparare . sigur ca are nevoie de afectiune si iubire , insa stie la fel de bine sa se descurce si in situatii de criza si fara ajutorul barbatului .

 

ravl, eu am zis afectiunea + ... urma ceea ce am scris mai sus: spiritul protector

 

si am zis SPIRITUL protector si nu MUSCHII protectori ...:) got it? :roll:

 

Am cam intarziat.

Ce e aici, un topic feminist?

post-96590-1186469909_thumb.jpg

 

exact asa nu e ... chiar daca din cauza unora tinde sa devina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ravl, eu am zis afectiunea + ... urma ceea ce am scris mai sus: spiritul protector

 

si am zis SPIRITUL protector si nu MUSCHII protectori ...:doh: got it? :)

 

da, da... vezi, de asta nu puteti trai fara noi :roll:

 

mda... ale naibii parti....

 

las' ca nu v'am intrecut . ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine stie..... este prea mult pentru a incepe sa intelegem ce sunt barbatii!!! Ma depaseste acest subiect.... nu am gasit nici pana acum o definitie a barbatului..... si nici nu cred ca o sa reusesc vreodata sa definesc... un barbat!!!!

 

Sa inteleg ca nu ai iubit pana acum ? Sa-ti dau eu o definitie. Barbatul este acela care te face sa te simti implinta, fericita....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa-ti dau eu o definitie. Barbatul este acela care te face sa te simti implinta, fericita....

 

mdea... oarecum , asta'i partea cu ingerul , s'o vezi pe aia cu demonul ! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mdea... oarecum , asta'i partea cu ingerul , s'o vezi pe aia cu demonul ! :roll:

 

Chiar ca bine zici, nu mi-am dat seama. Ai dreptate !

Editat de buzdugan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×