Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

am un catel de rasa huskey in varsta de 2 ani jumatate , iar acum din cauza temperaturilor ridicate ii este foarte greu. un prieten mi`a zis k ar exista niste pastile speciale pentru aceasta rasa pentru a suporta tempereturile ridicate . sunt curioasa daca exista :(??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am un catel de rasa huskey in varsta de 2 ani jumatate , iar acum din cauza temperaturilor ridicate ii este foarte greu. un prieten mi`a zis k ar exista niste pastile speciale pentru aceasta rasa pentru a suporta tempereturile ridicate . sunt curioasa daca exista :roll:??

Si parintii mei au un husky, dar nu au avut probleme deosebite cu cainele din cauza caldurii. E adevarat ca de un an locuiesc la curte, dar nici cand locuiau la bloc nu erau probleme. De pastile impotriva caldurii n-am auzit, dar daca ai posibilitatea du-l undeva sa se balaceasca. Ii place foarte mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

As mai avea o intrebare: Cati pui face un husky?

Am mai avut un catel (baiat) un lup, din pacate nu il mai am. Acum am o catelusa husky si am dus-o la catel acum o luna. As vrea daca se poate stapanii de husky femele sa-mi dea si mie cateva sfaturi despre cati pui fata si cum sa-i ingrijesc cat sunt micuti.

Multumesc Anticipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
(...)stapanii de husky femele sa-mi dea si mie cateva sfaturi despre cati pui fata si cum sa-i ingrijesc cat sunt micuti.

Un Husky Siberian poate face cam 6 pui,dar asta nu e o regulă.

C

Editat de Alexeevna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si cat te-a costat catelusa?ca si io imi doresc de mult timp un Husky,dar deocamdata buzunaru nu imi permite:|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un Husky Siberian poate costa chiar de la 350 euro(fără Pedigree,fără nu ştiu ce bagaj genetic,etc..;eu nu recomand să iei Husky la preţul ăsta) p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×