Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

deci deocamdata tre sa imi pun pofta in cui:(...ca nu am de unde sa fac rost de atatia bani,dar poate vreodata cine stie :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vecina mea are o femela husky si prima data cand a facut pui a nascut 9 pui (din care 2 au murit). Si ultima data cand a imperecheat-o nu a facut decat un singur pui. Asa ca nu poti sa sti din nainte numarul de pui pe care o sa-l faca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Media ar fi cam 800-1000 euro,de la o crescătorie serioasă,dacă vrei să ai totuşi garanţia că iei un pui sănătos,că nu te vei trezi cu nu ştiu ce surprize peste ani,etc..

1000 de euro? :rot:

 

eu am dat 100 de euro pe a mea si e perfect sanatoasa, rasa pura, bla bla...

cine vrea un husky doar pentru afectiune si nu pentru show, poate sa isi gaseasca si unul mai ieftin.

 

si eu am auzit de 9 pui la o femela. Trebuie s-o duc si pe a mea la imperecheat. Partenerul i l-am gasit deja :D Ma tem de momentul nasterii, dar sper sa ma descurc :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buza ziua ! am si eu un husky de 8 ani , nu are ochii albastrii ... este maro si foarte frumos , daca sunteti din bucuresti , poate ne putem intanlii , macar pt joaca daca nu pt puiuti ! avem si pedigree !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pune poze cu el, te rog

 

imi plac toate animalele, le-as adopta si lua in grija pe toate, insa nu se poate.

 

 

 

ea e Ara, nu este a mea din pacate, am vrut s-o iau eu, dar imi rontaie de coada pisicile si ele au fost primele in casa...:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua.am gasit o catelusa de husky si doresc sa o donez unei persoane responsabile si care este cat de cat documentata in privinta rasei.eu sant din ploiesti cateaua este in varsta de maxim un an si este foarte cuminte.nu o pot tine pentru ca detin caini din alta rasa.ma puteti contacta la telefon nr.0720203167

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×