Sari la conținut
Forum Roportal
Bubux

Ce se intampla cu corpul meu?!?!?!?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu cand am avut rubeola imi rupeam din bubite...mi-am rupt cateva si pe fata,dar nu mi-a ramas semn...m-am dat cu pasta de aia sa nu am mancarimi si atat...la inceput am avut semn...dupa cateva zile nici nu se vedea..

Editat de caty_sweet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai cuminte ,ca o sa treaca!.....cateva zile ,dupa ce cad crustele,vor ramane niste pete maronii ,care vor disparea in timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu cand am avut rubeola imi rupeam din bubite...mi-am rupt cateva si pe fata,dar nu mi-a ramas semn...m-am dat cu pasta de aia sa nu am mancarimi si atat...la inceput am avut semn...dupa cateva zile nici nu se vede...

... m-am cam jucat cu o bubitza.. si ma tem sa nu ramana semn...:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca ramane...exista fond de ten...pudra... :)

 

 

si knd merg la mare, strand? nu stau cu pudra dupa mine:P:>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e na...nu mori dintr-un semn :Peu am un mic semn la buza caci am fost muscata de caine...si nu ii dau atentie.cu siguranta nu mori tu dintr-un punct

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand ma pot spala pe cap? deja au inceput sa cada cojitele.. maine seara cred k nu mai am niciuna:)... insa pe fata au mai ramas 2... una s-a rupt noaptea trecuta pe perna si e gropitza acolo:( asa cum era si acum cateva zile.

 

Cand ma pot spala pe cap?;) maine o sun pe doctora sa o intreb dak pot ieshi mai repede din casa :lol: si dak ot sa ma spal pe cap!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce sa-ti spun...eu nu prea ascult indicatiile medicilor...eu ma spalam la 3-4 zile caci nu puteam sta nespalata,nu suportam,desi medicul spusese sa nu ma spal...daca tu stii ca te imbolnavesti repede sau esti mai sensibila...mai asteapta cu spalatul :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×