Sari la conținut
Forum Roportal
Bubux

Ce se intampla cu corpul meu?!?!?!?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna,Bubux!Cam in 5 zile ar trebui sa se generalizeze eruptia.Asa cum ti-am mai spus ,macar 10 zile va dura.La plaja ,mai asteapta,macar 1-2sapt.Organismul tau va fi mai slabit si risti sa racesti mult mai usor.Daca poti accesa internetul,inseamna ca starea ta generala e buna.Norocul sau....ghinionul tau ca nu esti in timpul scolii.Noapte-buna!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai.. sunt f OK:). Nu mai am temperatura, mi-am dat cu mixtura, vreau doar sa fac dush:((:doh:(:roll:(:P(((

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Surpriza!....credeam ca dormi.

Fa si dus,dar nu sub jet puternic,daca nu vrei sa ramana cicatrici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma cam doare gatul.. parca as avea ceva acolo... ce sa iau?:-s

Bea ceai cald...e posibil sa iti apara si in gura cateva vezicule.....ceea ce nu-ti doresc!

Decasept,Strepsils.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bea ceai cald...e posibil sa iti apara si in gura cateva vezicule.....ceea ce nu-ti doresc!

Decasept,Strepsils.

 

 

 

pai mi-a aarut acum cateva zile una.. in spatele buzei de jos.. acum nu ma mai deranjeaza dar la inceput a fost ciudata. Oricum eram obisnuita cu cele de al aparat. Asemanatoare doar k asta nu trece asa usor:(

sper sa nu mai apara..... pe corp au mai aparut si ma "manancaaaaaaaaaaaaaaa" :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

lumeeee help... mi s-au rupt 2 cojite de pe fata... si au ramas niste gropite mici.. adik... sunt mari ca diametru dar nu foarte adanci.. doar un semn ciudat. si NU IMI PLAC!!!!!!!!:flowers:( am dat repede cu mixtura mentolata... desi mi-e teama k asa vor ramane. Daca se formeaza in nou o cojita acolo se vindeca?:good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×