Sari la conținut
Forum Roportal
Vanillia

Cine are intrebări pt mn georgy_4you?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

iti place Tokio Hotel?

ce gen de muzica asculti?

iti plac baietii pletosi?

in ce cls esti?a 8-a sau a 7-a?

iti place sa citesti?

iti place matematica si franceza?

iti place ciocolata alba?

 

:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trandafirul e pentru...noi? Atunci eu iti ofer stele! Care e ultimul film vazut si placut?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iti place Tokio Hotel?ce gen de muzica asculti?iti plac baietii pletosi?in ce cls esti?a 8-a sau a 7-a?iti place sa citesti?iti place matematica si franceza?iti place ciocolata alba? :roll:
da! imi place tokio hotelnu imi plac bauetii pletosia8-asă citesc...depinde ce...nu...imi place romana si englezada...imi place
Trandafirul e pentru...noi? Atunci eu iti ofer stele! Care e ultimul film vazut si placut?
...ultimul film a fost the Devil house si mi-a placut deoarece imi plac filmele horror!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Care este culoarea care te reprezintă şi de ce ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da! imi place tokio hotelnu imi plac bauetii pletosia8-asă citesc...depinde ce...nu...imi place romana si englezada...imi place...ultimul film a fost the Devil house si mi-a placut deoarece imi plac filmele horror!

ce anume iti place la filmele horror?pe mine ma inspaimanta si acum..la 14 ani cred ca eram deja bagata sub pat numai la auzul numelui.. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Care este culoarea care te reprezintă şi de ce ?
mdah...intersanta intrebare...nu m-am gandit la asta pana acum...imi place negrul, dar nu cred ca ma reprezinta,decisincera sa fiu...nu m-am gandit
ce anume iti place la filmele horror?pe mine ma inspaimanta si acum..la 14 ani cred ca eram deja bagata sub pat numai la auzul numelui.. :P
wow! pe mine ma atrag...imi place tot ceea ce inseamna groaza, iar singurul gen de filme care ma atrage este horror
aah..tu esti aia care s-a ''afirmat'' pe topicul Tokio Hotel si toti useri au sarit cu gura pe ea... :D:lol2: :P
da...asa e...eu sunt 8) 8) :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×