Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Eu as zice ca Internet security 2005.. e cel mai bun antivirus care o sa apara si in 2006.. Internet security 2006 .. manca rami asta e dar e ffoarte bun ca celelalte antivirusi .. au marime mica si nu e de la Sestimatic. blalala. deci asta e parerea mea

Salut ,

A activat cineva de la mine din pc Nortonul antivirus 2005 direct de pe site-ul celor de la symantec. Maare prostie . L-am reinstalat si nu a mai mers (ENABLE Auto-Protect) . Am instalat dupa aceea Norton 2006 care am auzit ca e super ok . Aceeasi problema : nu merge (ENABLE Auto-Protect) . Ce e de facut ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ahm dupa ce am citit mesajele am observat ca multi dintre voi folosesc Kaspersky sincer si eu il folosesc si am o parere buna despre el :spiteful: , mai folosit multe.Despre Norton io zic ca ii destul de bun daca ar fi doar antivirus si nu ar consuma atata mai ales ca nu aveam avion pe atunci in rest am folosit si AVG,Avast,NOD32,ZoneAlarm,etc.etc

 

BUFU !!!! :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul este ca Norton-ul e varzaaaaaaa :blink:. Yo unul folosesc Avast! de la Awil Software si mi-se pare foarte bun, nici nu mananca resurse si daca este updatat la zi gaseste aproape orice virus. :spiteful: :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
AVG nu am incerkt inca da am auzit ca e f bun :dee

eu sunt fana kaspersky, restul...;la bit defender ma enerva ca mergea calculatorul foaaaaaaaarte prost si acum cam tot ce e romanesc... :o: , nortonu' la fel, prea complicat , Mc afee era si el bun da nu se updata singur :spiteful: panda nu prea ma incanta ca nu am incredere in ursuletul ala :o: ( am avut o data o problema cu el, nu mai puteam sa-la dezinstalez , si de atunci nu mai imi place)

Da eu folosesc avg de vreo doi ani mi sa parut cel mai bun .in plus consuma resurse ff putine.Norton-ul mi se pare cel mai depasit adevarul ca voi deja ati zis ca orice av sau firewal e depasit dupa numai doua zile dar cu putina atentie nu trebuie sa instalezi windozu din doua in doua zile :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am folosit bit defender dar am renuntzat la el shi am trecut la avg,e simplu,spatziu mic pe hdd,nu mananca resurse,actualizari zilnice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am NOD32 si pana acum s-a descurcat excelent! :o: ...din cate am citit toti spun ca Kaspersky e bun...l-am avut si eu iar dupa o saptamana pc-ul era plin de virusi desi era updatat la zi antivirusul. altul la fel de degradant e panda "ursuletul ala" :o: Asa cum spunea cineva mereu apar virusi noi care necesita noi anitivirusuri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×