Sari la conținut
Forum Roportal
De_lovely

Filme romaneşti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Un film original gadjodilo

*sorry dar nu sunt sigur cum se scrie e in tiganeste :*

la-a vazut cineva ce parere aveti ??? Reprezinta cu adevarat viata in satele tiganesti din romania ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt un mare fan al seriei Liceenii.. pot spune ca este mai reusit ca multe dintre filmele din alte tari.. pacat ca nu sa`a continuat.. :) :crazy:

Un film reusit mi sa`a parut Filantropica.. vazut recent.. nu prea e genul meu dar mi`a placut.. anyway.. mai stie cineva filme Romanesti :crazy: ;) in genul seriei Liceenii ?? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt un mare fan al seriei Liceenii.. pot spune ca este mai reusit ca multe dintre filmele din alte tari.. pacat ca nu sa`a continuat..  :)  :crazy:

Un film reusit mi sa`a parut Filantropica.. vazut recent.. nu prea e genul meu dar mi`a placut.. anyway.. mai stie cineva filme Romanesti :crazy: ;) in genul seriei Liceenii ??  :)

[snapbacca]40600[/snapbacca]

 

vezi Ciresarii ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vazut milionari de weeca-end...pai nu e cine stie ce...ideea e interesanta....dar sunt multe faze banale si prostesti si nu isi au locul acolo ..... bincay...ti-la recomand...pentru ca asta caiar are happy-end :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bincay...ti-la recomand...pentru ca asta caiar are happy-end :pee

[snapbacca]40843[/snapbacca]

 

auzi dom`le, si cica sa nu crezi in coincidente :crazy: : tocmai la-am terminat de download-at si ii faceam o programare pentru vizionare in viitorul cat mai apropiat.... ::crazy::

mersi de recomandare!! eu oricum sunt cam "succaer" dupa tudor chirila asa ca nu stiu cat de obiectiva am sa fiu, dar oricum am sa las niste impresii pe forum ;) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cel mai bun film vazut de mine este orient expres si daca nu la-ati vazut credeti-ma ca ati avut ce pierde.un alt film ,de data asta nu foarte bun ci potrivit,este morometii dupa cartea lui preda.mai sunt unele facute tot dupa romane cunoscute ,cum ar fi mihai viteazul, fratii jderi...sa-ar face bani frumosi din filme in romania daca sa-ar trezi cineva.. si daca am avea si echipamentul necesar :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Senatorul melcilor. Cred ca nu e prea agreeat de politicienii zilelor noastre pentru ca spune lucrurilor pe nume. Apoi ar mai fi "Asfalt tango" si in general filmele de dupa revolutie pentru ca au multe dintre ele un punct comun si anume realitatea in care traim.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vazut milionari de weecaend si mi-a placut f mult...cainele. cred ca se poate si mai bine.ideea e interesanta .astept sa vad si orient express...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cele mai misto filme romanesti mi se par "felix si otilia" si"cel mai iubit dintre pamanteni"

din seria celor "noi" ar fi de mentionat "filantropica" :"furia" si "orient express"...super tare orientu..........si milionarii de weeca-end a fost ceva de capu lui......da are pea mult sillyness in el......imi place faza cand fumeaza fraeerii pe pacha man..............."italiencele" am auzit ca mai e ceva de capu lui da inca nu lam vazut......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cel mai bun film vazut de mine este orient expres si daca nu la-ati vazut credeti-ma ca ati avut ce pierde.un alt film ,de data asta nu foarte bun ci potrivit,este morometii dupa cartea lui preda.mai sunt unele facute tot dupa romane cunoscute ,cum ar fi mihai viteazul, fratii jderi...sa-ar face bani frumosi din filme in romania daca sa-ar trezi cineva.. si daca am avea si echipamentul necesar :doh:

[snapbacca]40970[/snapbacca]

.... ^_^ :) bre dar sigur nu bausesi nimica inainte sa vezi filmul??? :- :unsure: e cel mai plictisitor film romanesc facut vreodata.la draq,sergi nicaolae asta nu a mai facut nica bun in afara de Mihai viteazul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×