Sari la conținut
Forum Roportal
Schimbarea Perceptiei

A murit PSD si PNL !

Postări Recomandate

am vorbit cu mai multe persoane despre declaratia lui boc ....deci ....scuteste-ma

Stiu ca ai vorbit, dar declaraţia era despre "colaborare", ţin minte postul respectiv scris de tine si o sa ti-l caut maine, daca vrei. Degeaba te superi, are dreptate: declaraţia lui Boc a "evoluat" in mintea ta, de la cea originală la cea pe care o susţii acum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca ai vorbit, dar declaraţia era despre "colaborare", ţin minte postul respectiv scris de tine si o sa ti-l caut maine, daca vrei. Degeaba te superi, are dreptate: declaraţia lui Boc a "evoluat" in mintea ta, de la cea originală la cea pe care o susţii acum.

 

pentru ca i-a dat o anumita seminificatie ?

 

Chiar nu stiu declaratia. Stiu alta ( cred) pe care mama a perceput-o ca declaratie de convietuire la guvernare, declaratia fiind o declaratie de colaborare in parlament pentru trecerea legilor urgente: vot uninominal, lege nou pentru alegeri. Deci alta Marie .. cu alta palarie :D C-asa-i in tenis :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca ai vorbit, dar declaraţia era despre "colaborare", ţin minte postul respectiv scris de tine si o sa ti-l caut maine, daca vrei. Degeaba te superi, are dreptate: declaraţia lui Boc a "evoluat" in mintea ta, de la cea originală la cea pe care o susţii acum.

si sustinerea unui prim-ministru de la psd nu e tot un fel de "colaborare" ??

 

pentru ca i-a dat o anumita seminificatie ?

 

Chiar nu stiu declaratia. Stiu alta ( cred) pe care mama a perceput-o ca declaratie de convietuire la guvernare, declaratia fiind o declaratie de colaborare in parlament pentru trecerea legilor urgente: vot uninominal, lege nou pentru alegeri. Deci alta Marie .. cu alta palarie :D C-asa-i in tenis :stars:

nu e aia ...nu te umfla in pene ... citeste mai sus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×