Sari la conținut
Forum Roportal
_cata

GMAIL loveste din nou!Spatiu de stocare nelimitat!

Postări Recomandate

Iata ce scrie pe site-ul gmail.google.com :

 

A Google approach to math. 

On the eve of Gmail-sa one-year birthday, our engineers were toiling away furiously. Notes scribbled all over the walls. Complex calculations on napcains and empty pizza boxes. Millions of M&Ms.

 

The result?... starting today, we-re beginning the roll-out of our new and top secret Infinity+1 storage plan. The caey features are:

 

Write, don-te worry.

You want to stop caring about storage. We want to caeep giving you more. Today, and beyond.

 

The gift that caeeps on giving.

1742.073210 (aici e un numar care creste incontinuu )megabytes of storage (and counting) for every user.

 

No complicated equations. No tough algorithms.

Just this one graph:

 

Dupa ce m-am logat imi scria urmatoarele:

 

You are currently using 1 MB (0%) of your 1743 MB.

 

 

Sa fie o pacaleala inteligenta de 1 aprilie sau Google cauta sa isi "termine" concurenta cand vine vorba de spatiu de stocare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici macar 10 mega nu folosesc dar e buna intentia la Google :pee !! Bafta

[snapbacca]33991[/snapbacca]

Este buna ideea si asta probabil ii motiveaza oarecum si pe cei de la Yahoo! sa creasca capacitatea de stocare e-mail la 1 GB!

Yahoo a anuntat ca va incepe curand sa le ofere utilizatorilor serviciului de webmail 1GB spatiu de stocare in conturile e-mail, de patru ori mai mult fata de cat ofera in prezent. Yahoo a anuntat de asemenea ca va imbunatati protectia anti-virus a conturilor de e-mail, oferindu-le utilizatorilor posibilitatea de a indeparta virusii din atasamentele la mesajele e-mail - o functie care le era disponibila pana in prezent doar utilizatorilor serviciului platit! (sursa Impartial)

Concurenta dintre ei este un avantaj pentru noi. ;) :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iata ce imi scria pe cont acum la ora 21:55 :

 

You are currently using 1 MB (0%) of your 2051 MB.

 

Viitorul suna bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

te-am luat am 2052 :pee !! Sa vedem ce are de gand sa faca Yahoo! la faza asta !! Poate vedem yahoo ca dau domenii gratuite :pee !! nu ar fi o idee rea :victory: !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
! la faza asta !! Poate vedem yahoo ca dau domenii gratuite :pee !! nu ar fi o idee rea  :good:  !!

 

Ah ! Sa te auda cineva acolo la yahoo ! Ar fi o idee extraordinara ! :victory:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

You are currently using 736 MB (36%) of your 2053 MB. :victory: :good: La mai mare, am putea spune. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Yolele !!! Dar ce ai atata acolo ?? :victory: (scuza-mi indiscretia...)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

You are currently using 816 MB (40%) of your 2053 MB.

 

caeeps growing :victory:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×