Sari la conținut
Forum Roportal
anonima93

Am gambele mari

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:doh: eu am gambe subtiri.si din cauza asta sunt complexata :spiteful: poarta lucruri care te avantajeaza.:D eu asa fac si e ok

si cu ce fel de fuste poti crea o iluzie ca sunt mai micute?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut...am ji eu o problema :lol2: am gambele mari...mi`ar place sa port fuste sau pantaloni 3 sferturi insa imi este jena :lol2: urasc cand vine vara si vad k toate fetele au gambele mici numai eu sunt super ,,incarcata" dl mama natura...se pot face operatii?imi doresc sa devin fotomodel insa asta este imposibil :doh: care m poate ajuta? :lol2:

 

 

 

adevarul este ca si eu sufar de aceiasi problema

prea complexata nu sunt dar uneori ma oftic ca nu gasesc nici o pereche de cizme care sa ma incapa... :P

asa ca fata mea nu esti singura....capul sus !!!! viata este frumoasa....si fara sa fi un fotomodel cu capul sec :lol2: ce rea sunt !! nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna,sunt consultant de sanatate si nutritie, si daca doresti eu te pot ajuta si te astept pe mess, sa vorbim, odett_style , si te invit pe site-ul meu sa faci si o analiza nutrituionala sa vedem ce se poate imbunatatti , www.traiestesanatos.com te astept

Tu tre' sa ai foame mare de clienti daca nu vezi ca si mesajul asta e de-acu' un an si a ramas si singurul! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×