Sari la conținut
Forum Roportal
silver_star

Ochi - parerea voastra

Culoarea ochilor  

90 membri au votat

  1. 1. E nevoie de lentile de contact?

    • da
      10
    • nu
      80


Postări Recomandate

Nu ai ochi chiar atat de frumosi, nu ii crede. Nu putem nega ca lentilele ii fac mai frumosi.

Asa ca - lentile.

 

 

Nici tu n-ai o palarie atat de frumoasa si totusi o porti!

Da' ai deja cutia craniana ce-ti ascunde creieru', da-o naibii jos de palarie!

 

On: Lasa-ti ochii in pace, sunt realmente deosebiti! De ce sa-ti confectionezi din nimic un complex?

Vorbele rautacioase ale altora sunt fara relevanta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Of, mi-as dori ca macar o data in viata, fiecare dintre noi sa aiba ocazia sa se vada prin ochii celorlalti... Poate atunci am realiza ca 90% din "defecte" sunt doar de natura psihologica...

Si daca nici asta nu te convinge, lasa-ma sa-ti spun ca nu am citit bine postul tau cand m-am uitat la poze si mi-am zis: "Wow, ce lentile frumoase, pacat ca nu sunt adevarate" ;) :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai niste ochi superbi , lasa-i asa cum sunt . Mi-au placut intotdeauna oamenii cu ochii in dubla culoare , sunt deosebit de interesanti .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc tuturor, indiferent de parere. Nu imi voi lua lentile, cel putin deocamdata. Am mai avut, albastru deschis. Aratau foarte frumos la distanta, la lumina naturala. De aproape insa si mai ales la lumina artificiala, aratau cam ca ochii papusilor. Asa ca si atunci aveam parte de persoane care se holbau la ochii mei.

 

Vreau sa-l intreb pe cel care a spus ca nu sunt frumosi, Kontroversy, parca (cred ca am scris gresit):

 

Cum ai reactiona daca ai observa asta la o tipa care iti placea cu doua secunde inainte, pe care voiai sa o agati? Ai renunta? Ti-ar fi rusine cu ea? Te-ai teme de ce ar spune prietenii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ieri in mall am vazut un tip care avea ochii pefect nenaturali. erau complet albi si doar in centru un diametru de 0,5-1cm era de un albastru deschis. atit!

sper din inima ca erau lentile. in cazul in care asa ar fi aratat in realitate, dupa parerea mea, poti utiliza o proteza, altfel... de ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa-l intreb pe cel care a spus ca nu sunt frumosi, Kontroversy, parca (cred ca am scris gresit):

 

Cum ai reactiona daca ai observa asta la o tipa care iti placea cu doua secunde inainte, pe care voiai sa o agati? Ai renunta? Ti-ar fi rusine cu ea? Te-ai teme de ce ar spune prietenii?

Nu am inteles exact intrebarea.

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai, sa spunem ca iti place o tipa. Toate bune si frumoase, pana va priviti in ochi un pic mai mult. Daca ai observa atuncic ca ochii sunt diferiti la culoare, ca ai mei, ai rupe-o cu tipa respectiva, doar pentru asta?

Editat de silver_star

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg ca ma intrebi daca as inceta sa ma intalnesc cu cineva doar pentru ca are ochi de cluoarea alor tai?

Nu.

E o intrebare foarte proasta si nu vad relevanta.

Ce anume vrei sa spui de faot?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×