Sari la conținut
Forum Roportal
adr1an

Ce vor barbatii de la o femeie?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

peste chestia cu bucataria ....nu poti sa treci ? :D

Sigur ca poate trece peste ea si in bucatarie...:flirt:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sigur ca poate trece peste ea si in bucatarie...:focus:

Am uitat sa spun ca imi place sa fiu putin cicalitoare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Avand in vedere ca a fost deschis cu ceva timp in urma un topic despre ceea ce o femeie isi doreste de la un barbat m-am gandit ca nu ar strica sa vedem si isi doresc barbatii de la o femeie.

Ca sa sparg gheata am sa raspund primul :focus:)

Imi doresc ca ea, femeia visurilor mele, sa fie inteligenta, dulce, draguta, culta, calma, buna bucatareasca, intelegatoare, harnica, ordonata, sa ii placa sa petrecem mult timp impreuna, sa facem multe activitati placute impreuna ... cam atat..cam multe imi doresc eu nu? ;-)

Exista astfel de femeii dar din pacate sunt extrem de rare iar atunci cand le gasesti trebuie sa se intample ceva ca sa dispara din viata ta...of...lumea asta..

Sa va aud acum pe voi... ce va doriti de la o femeie?

 

 

Eu asa mi-am dat seama cam ce vrea un barbat de la o femeie, cam tarziu mi-am dat seama ce-i drept, si cred ca am mai postat despre asta intrun alt topic...pai nu sunt foarte multe lucruri...sunt putine :beach:

1. sa gatesti pentru el, 2. sa faci dragoste cu el...si in rest sa-l lasi in pace :D le place foarte mult sa fie lasati in pace...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu asa mi-am dat seama cam ce vrea un barbat de la o femeie, cam tarziu mi-am dat seama ce-i drept, si cred ca am mai postat despre asta intrun alt topic...pai nu sunt foarte multe lucruri...sunt putine :focus:

1. sa gatesti pentru el, 2. sa faci dragoste cu el...si in rest sa-l lasi in pace :beach: le place foarte mult sa fie lasati in pace...

Nu ar fi mai usor pt ei sa isi angajeze o bucatareasa disponibila?Sa gateasca , sa faca dragoste cu el si apoi sa il lase in pace.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu asa mi-am dat seama cam ce vrea un barbat de la o femeie, cam tarziu mi-am dat seama ce-i drept, si cred ca am mai postat despre asta intrun alt topic...pai nu sunt foarte multe lucruri...sunt putine :focus:

1. sa gatesti pentru el, 2. sa faci dragoste cu el...si in rest sa-l lasi in pace :beach: le place foarte mult sa fie lasati in pace...

Ai cam gresit ordinea...2...3...1, iar daca sunt primele doua, mincam take-out sau la restaurant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am uitat sa spun ca imi place sa fiu putin cicalitoare...

 

 

iti place sa fii putin cicalitoare ? :focus:

 

dragule ,ultima oara credeam ca esti ...barbat .....:D

 

Sigur ca poate trece peste ea si in bucatarie... ;)

 

 

da,cand e departe de ...plita ...cica e periculos sa ....calci pe acolo ...:beach:

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dragule ,ultima oara credeam ca esti ...barbat .....:focus:

Da, si eu m-am uitat la profil si din alte posturi asa apare. Pina la urma, cum e?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, si eu m-am uitat la profil si din alte posturi asa apare. Pina la urma, cum e?

 

 

nu stiu ,ultima oara nu cu mine a fost ...:beach:

daca ma gandesc bine ....nu a fost deloc cu mine ......sa-si faca un control si sa ne anunte si pe noi ...:focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu ,ultima oara nu cu mine a fost ...:beach:

daca ma gandesc bine ....nu a fost deloc cu mine ......sa-si faca un control si sa ne anunte si pe noi ...:focus:

Tu chiar nu stii sa gatesti, sau este o fobie de gatit?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu chiar nu stii sa gatesti, sau este o fobie de gatit?

 

 

depinde ca intelegi prin gatit .....cartofii prajiti inseamna gatit ? :beach:

 

urasc bucataria ,cand o vedeam pe mama ,saraca ....era ca un robot ....multe feluri de mancare ,prajituri ....milioane de castroane ....wow ....nici nu ma lasa s-o ajut ,imi spunea ca am tot timpul ...si o sa gatesc destul cand voi fi la casa mea ....no thanks! s-a inventat cuptorul cu microunde si semipreparatele ...un elogiu pentru inventatori ...:D :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×