Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stiu ca nu este o poezie religioasa,sau spirituala in adv sens al cuvantului...dar este o poezie care mi-a trezit sentimente adanci si merita postata,mia ales in memoria scriitorului Octavian Paler

 

Interviu cu Dumnezeu

 

 

-Ai vrea sa-mi iei un interviu? deci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cititi DARUIND VEI DOBANDI a lui nicolae steinhardt,e o carte adanca si fascinanta sau cartile tanarului ieromonah savatie bastovoi(Intre freud si Hristos,a iubi inseamna a ierta,in cautarea aproapelui pierdut etc-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca nu este o poezie religioasa,sau spirituala in adv sens al cuvantului...dar este o poezie care mi-a trezit sentimente adanci si merita postata,mia ales in memoria scriitorului Octavian Paler

 

Interviu cu Dumnezeu

 

 

TEXTUL NU ESTE SCRIS DE OCTAVIAN PALER SI REGRETATUL OM A DAT SI O DEZMINTIRE IN ACEST SENS !

 

INCETATI CU IMBECILITATILE ASTEA DE SCRISORELE SPAM !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
TEXTUL NU ESTE SCRIS DE OCTAVIAN PALER SI REGRETATUL OM A DAT SI O DEZMINTIRE IN ACEST SENS !

 

INCETATI CU IMBECILITATILE ASTEA DE SCRISORELE SPAM !!!

 

In primul rand nu stiam asta,iar in al doilea rand nu este spam-asta este un topic dechis de mine nene...asa k mai lasa-ma.Sa stii ca te poti face inteles si fara a pune bold,a inrosii si a marii scrisul.

Ms de informatie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

QUO VADIS

Henryk Sienkiewicz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
TEXTUL NU ESTE SCRIS DE OCTAVIAN PALER SI REGRETATUL OM A DAT SI O DEZMINTIRE IN ACEST SENS !

 

INCETATI CU IMBECILITATILE ASTEA DE SCRISORELE SPAM !!!

Cu toate acestea ,ce a ce a scris ea ..a aparut sub semnatura lui Paler . :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu toate acestea ,ce a ce a scris ea ..a aparut sub semnatura lui Paler . ;)

ok, maine o sa scriu si eu un text, il semnez cu numele tau si-l public. :D ce dracu', exista pe net articolul pe care l-a scris Paler, in care explica saracu' om ce si cum...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×