Sari la conținut
Forum Roportal
emonica*

Oamenii pudici citesc articole despre sex pe internet?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am observat pe mai multe site-uri unde sunt postate articole pe aceasta tema ca la sectiunea "coments" sunt oameni care au o atitudine "ce hidos", "sexul e scarbos" si alte lucruri asemanatoare. citesc oamenii care vad sexul ca pe un lucru rau articole despre sex?, daca da. de ce credeti ca o fac?

eu nu inteleg ce rost are sa citesti un articol pe o tema care nu te intereseaza...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sexul nu este un lucru rau.

 

asta cred si eu... sunt insa oameni care il vad un lucru rau , si am observat de mai multe ori ca ei chiar citesc articole despre aceasta tema...sunt curiosi si vor sa afle mai multe despre un subiect care aparent (sau mai mult la nivel declarativ) ii deranjeaza..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am observat pe mai multe site-uri unde sunt postate articole pe aceasta tema ca la sectiunea "coments" sunt oameni care au o atitudine "ce hidos", "sexul e scarbos" si alte lucruri asemanatoare. citesc oamenii care vad sexul ca pe un lucru rau articole despre sex?, daca da. de ce credeti ca o fac?

eu nu inteleg ce rost are sa citesti un articol pe o tema care nu te intereseaza...

 

 

Aia sunt vanatori de imorali. Cauta orice cale sa-si exprime cat mai vehement principiile morale. Duc o cruciada, sondeaza gradul de promiscuitate al semenilor, fac incizii in carne cruda. Obositi de atata activitate, impacati cu ei insasi, privesc in liniste si excitati un film cu tema pedofilica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu mai trag cu ochiu' pe internet, ma informez si la anumite persoane, pentru simplu fapt ca ai mei parinti nu mi-ar raspunde, e problema lor...ma informez din alta parte :o:)

As putea sa ma informez de la fratemiu,cumnata-mea care-s mai mari, dar mi-e rusine sa le zic lor, sa-i intreb, asa ca...search repede pe google sa vad ce-a vrut respectivu' sa zica! :huh:)))

Editat de Chikitina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aia sunt vanatori de imorali. Cauta orice cale sa-si exprime cat mai vehement principiile morale.

 

si fac oare acest lucru doar ca sa "dea peste nas" celor care nu gandesc atat de "curat" ca ei?

sau nu se simt suficient de siguri de propriile lor opinii incat fac ca un copil mic care isi repeta cu voce tare ca nu il doare genunchiul dupa ce a cazut si s-a lovit acolo? eu cred ca este posibila si a doua varianta...

Editat de emonica*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am observat pe mai multe site-uri unde sunt postate articole pe aceasta tema ca la sectiunea "coments" sunt oameni care au o atitudine "ce hidos", "sexul e scarbos" si alte lucruri asemanatoare. citesc oamenii care vad sexul ca pe un lucru rau articole despre sex?, daca da. de ce credeti ca o fac?

eu nu inteleg ce rost are sa citesti un articol pe o tema care nu te intereseaza...

:o: :P :x: :o:

hai sa fim seriosi...ei nu fac sex...sau o fac numai cum o faceau strabunici nostrii 8) ...eu sunt sigura ca trag cu ochiul la fel si fel de subiecte despre sex care ii intereseaza...

post-245449-1252211937_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am observat pe mai multe site-uri unde sunt postate articole pe aceasta tema ca la sectiunea "coments" sunt oameni care au o atitudine "ce hidos", "sexul e scarbos" si alte lucruri asemanatoare. citesc oamenii care vad sexul ca pe un lucru rau articole despre sex?, daca da. de ce credeti ca o fac?

eu nu inteleg ce rost are sa citesti un articol pe o tema care nu te intereseaza...

 

aia sunt 'biggest losers on the planet'! :o:

 

I-as provoca eu sa iasa din cusca sau universul lor ala pocit si sa faca ceva constructiv pt societate...idiotii !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu inteleg ce rost are sa citesti un articol pe o tema care nu te intereseaza...

 

Depinde la ce se refera articolul respectiv, unii pot cauta informatii despre ceva relativ obisnuit si pot da peste povesti cu orgii cu trei barbati si doua femei cu vibratoare in c**. In general persoanele pudice se informeaza de pe net ca n-au de unde altundeva, ceea ce e firesc. E de inteles ca atata timp cat multi nu stiu cum sta treaba cu sexul (n-au facut niciodata), sa dea din prima peste lucruri considerate dezgustatoare de o parte a societatii trebuie sa fie un mic soc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu mai trag cu ochiu' pe internet, ma informez si la anumite persoane, pentru simplu fapt ca ai mei parinti nu mi-ar raspunde, e problema lor...ma informez din alta parte :P)

As putea sa ma informez de la fratemiu,cumnata-mea care-s mai mari, dar mi-e rusine sa le zic lor, sa-i intreb, asa ca...search repede pe google sa vad ce-a vrut respectivu' sa zica! :x:)))

 

si eu care credeam ca un astfel de adolescent da lectii de sexualitate parintilor :o:

 

PS - oamenii care posteaza astfel de comentarii sunt crescuti cu alte valori morale din punctul lor de vedere toti ceilalti vor pierii in focul iadului, ajung sa posteze acolo fie din gresala fie din ipocrizie si prostie (multe astfel de stiri sunt aruncate si exagerate de ziaristi special pentru a starnii interesul lupilor moralisti)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×