Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Eu nu cred că e nimic de iertat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt sagetator dar nu cred in zodii oricum..dar de curiozitate as vrea sa imi faca cineva o astrograma sa vad daca se nimereste ceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu sunt sagetator dar nu cred in zodii oricum..dar de curiozitate as vrea sa imi faca cineva o astrograma sa vad daca se nimereste ceva

da' tu ai citit macar ce se scrie despre sagetator? si ce parere ai?

pentru astrograma e necesara data si ora :)

Editat de Franco222

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Suntem cei mai multi pe forum, chiar sa n-avem un topic al nostru?!!

:)

 

Da, uite, la asta nu m-am gindit...mi se potrivesc multe, o fi o coincidenta...n-am luat prea in serios chestia cu zodiile...Ar fi interesant sa facem un topic al nostru, si asa...de amoru' artei!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da' tu ai citit macar ce se scrie despre sagetator? si ce parere ai?

pentru astrograma e necesara data si ora :D

intr o vineri ora 05 estimativ 23-11-1973

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma scuzati ca va intrerup, am nevoie de un sfat ..

Deci ..cum sa cer prietenia unei sagetatoare ?

e de varsta mea , are 15 ani si mergem vineri intr-o excursie ..

In ce imprejurare credeti ca e mai bine ? e bine sa ii spun direct in fata sau sa ii dau un mesaj ?

Cum sa formulez?:crazy:

 

Daca nu ati avut de-a face cu o sagetatoare , macar va rog spuneti-mi cum sa formulez daca ii spun in fata unei fete ..

va rog frumos ..am nevoie urgenta pana vineri seara ..credeti ca puteti sa ma ajutati ?:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa stii sa faci conversatie pe cat mai multe teme si sa razi impreuna cu ea. Ii plac excursiile si aventura si in excursie este locul cei mai potrivit pentru a va imprieteni mai bine. Cuvintele cheie: distractie, diversitate, aventura, stil direct. Nu-i da mesaj, ci abordeaz-o direct. Iti trebuie ceva curaj, dar apoi va fi mai simplu decat te atepti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuie sa stii sa faci conversatie pe cat mai multe teme si sa razi impreuna cu ea. Ii plac excursiile si aventura si in excursie este locul cei mai potrivit pentru a va imprieteni mai bine. Cuvintele cheie: distractie, diversitate, aventura, stil direct. Nu-i da mesaj, ci abordeaz-o direct. Iti trebuie ceva curaj, dar apoi va fi mai simplu decat te atepti.

 

aha ..multumesc ..

atunci mai cer 2 lucruri ..:crazy:

 

1.sunt cam timid ..Dar cred ca asta este doar din cauza viziunii pe care o am cu privire la fete (am permanent impresia ca mare parte din oameni imi sunt superiori : arata mai bine , sunt mai destepti/e , etc ) ..Convinge-ti-ma ca nu e asa , va rog ..si faceti-ma sa am mai mult curaj . ..Daca chestia asta poate fi facuta de un om , va rog sa o faceti :o: ..cred ca cei care si-au depasit timiditatea in timp vor sti cum sa raspunda ..dar sper ca nu numai ei ..

 

2.va rog dati-mi idei de subiecte de discutie ( facand abstractie de cele 4 mentionate mai sus) ...eventual intrebari .. asta nu cu sagetatori , ci cu fete in general ..

 

daca ati putea sa ma ajutati ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×