Sari la conținut
Forum Roportal
FAFAFA

Topicul Secretelor

Postări Recomandate

Uneori cand ma suna shefu' din Austria si-i spun ca sunt la banca si ca vorbim mai tarziu, de fapt sunt acasa si dorm, si mai dorm si dupa telefon, ca nu-i nebun sa sune inca odata dupa 10 minute. :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt amanta lui brad pitt :bye: sa nu spuneti nimanui sa nu afle angelina :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt amanta lui brad pitt :bye: sa nu spuneti nimanui sa nu afle angelina :yahoo:

nu am vrut sa spun dar acum recunosc.. :) numele meu adevarat este....Brad Pitt ..as ta e ..am zis .. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt un spion care vrea sa obtina informatii de pe Roportal, si chiar daca oricine poate afla discutiile de pe forum, eu tot spion raman. Si inca ceva: Am nevoie de bani ca sa-mi cumpar tigari si bautura, salvati o viata!

Editat de Zaiu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt un spion care vrea sa obtina informatii de pe Roportal, si chiar daca oricine poate afla discutiile de pe forum, eu tot spion raman. Si inca ceva: Am nevoie de bani ca sa-mi cumpar tigari si bautura, salvati o viata!

 

 

salvez o viata daca te las fara bani de bautura si tigari ...... :bataita:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salvez o viata daca te las fara bani de bautura si tigari ...... :bataita:

 

 

Uneori, cele doua elementa enumerate mai sus, sunt esenta vietii pentru mine. Tocmai am mai dezvaluit un secret: ca sunt un TBC-ist si un alcoolist fara nici o perspectiva. Oricum, parca tot mai interesanta e faza cu spionul de mana a saptea de pe forum. :lol:

Editat de Zaiu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×