Sari la conținut
Forum Roportal
zzzxxx

Premonitie

Postări Recomandate

"agresivitatea" nu te va invata nimic bun.... iar premonitiile nu ti se pot dezvalui decit atunci cind poti pastra iubirea in suflet... atunci de abia poti intelege si ajuta.... "ti se arata" dar nu poti sa intelegi pentru ca "invalmaseala" gindurilor si trairilor ascund asta :jester:

multa iubire

 

ps... de acum in ce te priveste am sa tac..... iubirea te va ajuta in continuare.... :doh:

multa iubire

 

Uite cine s-a gasit sa dea sfaturi si sa traga concluzii! Vorbeste despre iubire, dar persoana este un ghem de ura si rautate. Noi/eu adica, vreau sa aflu ceva despre lucruri care se intampla, si nu numai mie, si se gaseste sa deturneze discutia, sa vorbeasca despre o obsesie care il/o chinuie... Ca tot nu stiu daca e femeie ori barbat. Este singurul lucru despre care poate vorbi. In rest, pauza... Ceata deasa!... Si nici nu intelege sa ma lase in pace, sa nu ma mai streseze...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am avut si eu o singura data una ... prin liceu ... s'a adeverit intocmai ... nu a fost deloc de bine:( ... premonitia a fost de fapt un vis ! Sincer ?... prefer sa nu am !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti filmul ''Premonition'' cu Sandra Bullock si sa-mi spuneti ce parere aveti! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vedeti filmul ''Premonition'' cu Sandra Bullock si sa-mi spuneti ce parere aveti! :(

interesant film :flowers: mai sunt 2 interesante "Next" si "Deja vu"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
interesant film :flowers: mai sunt 2 interesante "Next" si "Deja vu"

Am vazut initial ''The Illusion(magie)'' si apoi ''Next( semiSF)!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si "Next" si "Deja vu" si "Premonition" .... si "The Illusion"

 

Tare : "Premonition" , mi-a placut ideea !

 

[o parte din filmele vazute de mine pe 2007 =>: Filme Care Merita Vazute ]

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×