Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

aveam de gand sa scriu un post mai lung, dar nu am timp acuma, revin mai incolo.

pana una alta... a aparut clipul la Make a Memory

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi palce Bon Jovi,bine..bine..nu doar cum arata :D

ci si ce si cum canta!

Are piese foarte faine.....cel mai mult imi place Runaway :doh:

Iar Make a momory e frumoasa,dar pentru mine a fost cam melancolica la ora asta :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da. E clar Bon Jovi rocks. Io-s fan din 94 de cand am ascultat Always. Si poi mi-am luat primul meu albun Bon Jovi:New Jersey.

Mie nu prea mi-e dat sa aud de fani Bon Jovi. Pe toti prietenii mei io i-am invatat sa asculte( si sa le si placa).

Am auzit ca ar veni in Romania. Ce e cu chestia asta?

Si inca ceva. Cel mai rau ma enerveaza cand lumea confunda formatia cu solistul( si invers).

BON JOVI FOREVER!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bon jovi este cu siguranta formatia mea rock preferata si nici o alta formatie rock din lumea asta nu o sa schimbe asta. cat despre solist nu am cuvinte. arata..... :beee: melodiile preferata : blaze of glory; bed of roses si in this arms. de fapt nu exista melodie a lor care sa nu imi placa dar astea trei imi plac cel mai mult

 

am sa incerc si eu "in this arms" daca spui ca e faina. nu o stiam. blaze of glory si bed of roses evident ca sunt superbe :oops: , dar imi mai place foarte mult always si thank you for loving me, dar si living on a prayer si thnk you for loving me. ma bucur ca mai sunt persoane care impartasesc aceleasi gusturi muzicale ca mine, mai greu in ziua de azi cu atata muzica neinteresanta sa zicem :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cam slabut albumul pe gustul meu. a se citi cam midtempo si iar cu influente country ^_^ . personal prefer piesele mai "energizante", in general. de pe album - we got it going on, lost highway si summertime.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inca nu am ascultat albumul. Cum il iau, il ascult :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×