Sari la conținut
Forum Roportal
vesperala

ştirile bune ale zilei...avem vreuna?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Debbie Rowe renunta din nou la custodia copiilor! Pentru 4 mil. de dolari!

 

Cel putin asa sustin apropiatii clanului Jackson. Potrivit acestora, Debbie Rowe ar fi renuntat, din nou, la custodia celor doi copii pe care i-a avut cu Michael - Prince Michael Junior si Paris Katherine.

 

Ea pastreaza totusi dreptul de a-i vizita. Avocatul fostei doamne Jackson a dezmintit insa informatiile. Inca de zilele trecute avocatii celor doua parti au recunoscut ca se poarta negocieri intense privind viitorul copiilor lui Michael.

 

Se pare ca Debbie e gata sa o lase pe mama lui Michael Jackson sa aiba grija de copii, insa a pus o conditie clara. Tatal megastarului, Joe Jackson, nu are voie sa se implice in niciun fel in viitorul copiilor, desi se pare ca voia sa-i tarasca intr-un turneu, sub formula Jackson Three.

Editat de _NeXuS_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda, stirea asta mi-a facut ziua muuuult mai buna :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

UE aloca fonduri pentru modernizarea retelelor de apa

 

Insa Uniunea Europeana pune la bataie multi bani pentru modernizarea satelor uitate de lume si de civilizatie. Comuna Turt din Satu Mare a folosit aceste fonduri ca sa le aduca oamenilor apa si sa le faca viata mai usoara.

 

In comuna Turt, apa curge la cismea de mai putin de un an, dar oamenii vor deja mai mult. In comuna, fost centru minier, exista si blocuri in care viata s-a schimbat deja.

 

Pe parcurs, primarul a constatat ca banii europeni pe care i-a obtinut nu acopera toata valoarea lucrarii. Cu imprumutul de la banca, primaria a finalizat reteaua de apa a comunei alimentata din doua surse subterane.

 

Deocamdata, reteaua alimenteaza doar o treime din comuna, dar primaria a obtinut o alta finantare europeana. Din banii europeni sa va extinde reteaua de apa, se va face canalizarea si o statie de epurare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si care era vestea BUNA ????????

 

:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am eu ceva de spus.

 

Zilele astea, Boc a fost tinta unui atac terorist cu oua, Betivul huiduit la o reuniune a maghiarilor, Fufa huiduita la un concert de muzica folk sau cam asa ceva.

 

In sfarsit, incepem sa apreciem dreptul la exprimare si libertatea, oamenii isi arata in mod liber dispretul fata de politicieni, protestand si umilindu-i.

 

Popor roman, stand up!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am eu ceva de spus.

 

Zilele astea, Boc a fost tinta unui atac terorist cu oua, Betivul huiduit la o reuniune a maghiarilor, Fufa huiduita la un concert de muzica folk sau cam asa ceva.

 

In sfarsit, incepem sa apreciem dreptul la exprimare si libertatea, oamenii isi arata in mod liber dispretul fata de politicieni, protestand si umilindu-i.

 

Popor roman, stand up!

 

 

Tocmai ai văzut comentariul lui Iosif Boda ? Şi eu ! :doh:

 

O ştire bună e că p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu l-am vazut pe Hipopotam.

Doar am vazut la stiri.

 

Boc asta este un individ cu atata lipsa de demnitate, umil si servil...

Basescu este un vagabond subversiv.

Udrea e de un cabotinism greu de imaginat.

 

Huiduiti-i fara remuscari.

 

Dar mai presus de toate, realizati ca aveti dreptul la huiduieli si proteste.

Este profund democratic.

Recomandabil.

 

Si nu, nu este un gest urat.

Gest urat este tratamentul la care suntem supusi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×