Sari la conținut
Forum Roportal
Vladutz23

Ce sucuri preferati ?

Evaluează acest topic

Ce sucuri preferati?  

109 membri au votat

  1. 1. Sucuri.........

    • Coca-cola
      20
    • Fanta
      4
    • Sprite
      6
    • Prigat
      12
    • Cappy
      6
    • Frutti Fresh
      1
    • Pepsi
      15
    • 7UP
      4
    • Orangina
      1
    • Mirinda
      0
    • Mountain Dew
      5
    • Schwepps
      6
    • Alte sucuri...
      29


Postări Recomandate

A, ciudat. Eu cand imi cumpar nectar trebuie sa-mi iau vreo 5 cutii, una o beau direct.

 

Si as bea nonstop, ca pe apa, dar nu mi s-a intamplat sa mi se faca vreodata rau. :crazy:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este vara si bem mai multe sucuri decat de obicei.

Mie de exemplu imi plac fresh-urile de portocale si fructe exotice dar in ultima vreme mi-a spus un prieten despre Schweppes bitter lemon! Are un gust un pic mai ciudat deoarece in compozitia lui se regaseste chinina ( da, chinina :lol: ) care ii da acel gust amarui!

 

Prima data cand am baut nu mi s-a parut ceva deosebit ba chiar nu m-a entuziasmat deloc ca era asa amarui dar dupa ce te obisnuiesti cu gustul este intradevar super bun! Il recomand celor care nu l-au incercat, macar sa vada ce interesant poate fi un gust un pic acrisor, un pic amarui! :o:

Editat de lupini
Am editat mesajul pentru a se potrivi topicului unit.
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prima data cand am baut nu mi s-a parut ceva deosebit ba chiar nu m-a entuziasmat deloc ca era asa amarui dar dupa ce te obisnuiesti cu gustul este intradevar super bun! Il recomand celor care nu l-au incercat, macar sa vada ce interesant poate fi un gust un pic acrisor, un pic amarui! :o:

Am incercat si eu dar nu prea mi-a placut :o: In ultima perioada beau mai mult Mountain Dew.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Topic combinat, rezultat din unirea topicului deschis de Indigo 1, azi, 20 Iulie, la ora 14:48 p.m., cu cel actual: "Ce sucuri preferati ?"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place cel mai mult sucul de rosii.

 

:good: Si mie imi place sucul de rosii, plus orice suc facut proaspat din fructe. Foarte rar beau sucuri imbuteliate.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doar ca am terminat de facut suc de rosii si se consuma rapid! insa-mi place sa beau mai multe sucuri si ape minerale, depinde unde sint si ce este de gasit. Pentru ca nu beau alcool in public decat la ocazii ultra speciale, si nici nu-mi place sa beau doar cel uzual, sint deschisa sa gust multe bauturi racoritoare in acordanta cu ce maninc si ce-mi convine pe moment. Cele diet sau fara zahar/sare sau fara altceva nu-mi plac!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×