Sari la conținut
Forum Roportal
Swat Cat

o intamplare cu un catel

Postări Recomandate

Eu nu ma inteleg deloc cu cainele meu. Ii spun sa-mi aduca papucii si el se repede ca nebunu' si-mi face cafeaua... :crazy:

 

 

Asta nu-i nimic! Sa vezi cand te-o astepta epilat pe piept, c-o plasa de prezervative-n laba dreapta si cu coada inmuiata-n sampanie ieftina! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Animalele au ratiunea lor!!!Uneori chiar mai dezvoltata decat a omului!!!:)Si au si suflet!!!Chiar mai bun decat al unor oameni!!! :lol2: :dance3: Am avut un caine foarte dragut care fermeca toata lumea!!(la figurat)Insa nu toata lumea!!o vecina tampita(scz limbajul)ia dat soda caustik!!!! :crazy: Si in noaptea aia au urlat toti caini de pe strada!!!!Momentan, am caine pe fratele lui!!!Si simte unde este el ingropat si se duce acolo si urla!!!Asta ca sa va dati seama ca,(virgula)caini sunt mult mai buni decat uni oameni!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Animalele au ratiunea lor!!!Uneori chiar mai dezvoltata decat a omului!!!:)Si au si suflet!!!Chiar mai bun decat al unor oameni!!! :dance3: :dance4: Am avut un caine foarte dragut care fermeca toata lumea!!(la figurat)Insa nu toata lumea!!o vecina tampita(scz limbajul)ia dat soda caustik!!!! :crazy: Si in noaptea aia au urlat toti caini de pe strada!!!!Momentan, am caine pe fratele lui!!!Si simte unde este el ingropat si se duce acolo si urla!!!Asta ca sa va dati seama ca,(virgula)caini sunt mult mai buni decat uni oameni!!!!!

 

Ai dreptate, e suficient sa te uiti la cainele lui diclona ca sa-ti dai seama cata dreptate ai!. Ratiune si suflet, dom'le, ce mai ! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dak voi ati stii ce destepti sunt cainii. am avut vreo 10 pana acuma, iar cel care il am in prezent urmareste chestii inexistente prin casa precum am zis si in alt topic. Atat despre ce pot vedea cainii si cat despre gandirea lor a pai sa stiti ca in unele cazuri sunt mai destept ca noi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La femeia care ii da injectii lui bunamea...ia murit catzelu'.si inainte sa moara...a plans...si sa lipit de femeie si de fii'sa inainte :P ...eo am o inpresie de cateva luni...si de 3 zile am aflat ca mammy crede la fel...DODO un catzel din cartier e bunicumio...asta e reincarnare nhu? :o: Daca vrea sasi ceara iertare...a fost un om rau :cry: si cu bunicamea din prima zi cand a vazuto a indragit'o...iar maicamea il adora :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daa...si cum ziceam, si io am caine nebun da' am visat intro nuapte ca ie reincarnarea lu capitanu Petard, ala cu finala frontierei...si cand se uita la mine cu ochi lui mari aveam asa o inpresie ca ma orbeste cu farurile de la entarprais...da' cand sa apuce sa zica "engheigi" ma trezesc brusc si fara sa vreau ma teleportez intro racheta dea klingonilor si abea acolosa ma simt la adapost...

Ce ziceti, e destul de paranormal cainele ista ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daa...si cum ziceam, si io am caine nebun da' am visat intro nuapte ca ie reincarnarea lu capitanu Petard, ala cu finala frontierei...si cand se uita la mine cu ochi lui mari aveam asa o inpresie ca ma orbeste cu farurile de la entarprais...da' cand sa apuce sa zica "engheigi" ma trezesc brusc si fara sa vreau ma teleportez intro racheta dea klingonilor si abea acolosa ma simt la adapost...

Ce ziceti, e destul de paranormal cainele ista ?

 

 

Ai grija!

Nu-l mai lasa sa-si fumeze jointu' dupa ora 12 noaptea, pune-l sa se uite numa' la comedii, restrictioneaza-i accesu' la telecomanda, da-i sa bea apa ca de la atata alcool mintea i-a luat-o razna, nu-l mai forta sa se pishe pe ziar ca-l frustrezi naibii si uite ce-ti face! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai grija!

Nu-l mai lasa sa-si fumeze jointu' dupa ora 12 noaptea, pune-l sa se uite numa' la comedii, restrictioneaza-i accesu' la telecomanda, da-i sa bea apa ca de la atata alcool mintea i-a luat-o razna, nu-l mai forta sa se pishe pe ziar ca-l frustrezi naibii si uite ce-ti face! :)

 

Crezi ca asta ar fi antidotul la paranormalul asta de caine?

 

Deci de maine va incepe cu jointu' dis-de-dimineata, de comedii nici nu poate fi vorba fiindca el e fan telenovele, telecomanda va sta la mine in poseta, alcool nu va mai servi (vom vinde sticlele deci ne vom imbogati si ne vom permite sa bem apa plata). Insa partea cu ziarul mi se pare cea mai grea...fiindca in momentul in care vede feţele politicenilor pe prima pagina nu-si poate stapani anumite ...reactii...firesti, ma-ntelegi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Crezi ca asta ar fi antidotul la paranormalul asta de caine?

 

Deci de maine va incepe cu jointu' dis-de-dimineata, de comedii nici nu poate fi vorba fiindca el e fan telenovele, telecomanda va sta la mine in poseta, alcool nu va mai servi (vom vinde sticlele deci ne vom imbogati si ne vom permite sa bem apa plata). Insa partea cu ziarul mi se pare cea mai grea...fiindca in momentul in care vede feţele politicenilor pe prima pagina nu-si poate stapani anumite ...reactii...firesti, ma-ntelegi?

 

 

Prea tare!!!! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×