Sari la conținut
Forum Roportal
Davi_

10 afrodisiace care chiar functioneaza

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deja am tras la imprimanta materialul asta! :cheer: }{ Ella }{

 

Si ca o recomandare in + : mergeti la farmeciile Plafar si intrebati de suplimentul "Amino R60" . Initial l-am luat ca un supliment pt cresterea masei musculare, dar in realitate s-a dovedit a fi un afrodisiac si un stimulent sexual pe cinste! Si costa doar 7 ron. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deja am tras la imprimanta materialul asta! :lol2: }{ Ella }{

 

Si ca o recomandare in + : mergeti la farmeciile Plafar si intrebati de suplimentul "Amino R60" . Initial l-am luat ca un supliment pt cresterea masei musculare, dar in realitate s-a dovedit a fi un afrodisiac si un stimulent sexual pe cinste! Si costa doar 7 ron. :think:

..si sa vezi cand face abuz de el..ce isi da ficatul peste cap..si mai se si ingrasa ..:cheer:

..lasa-i cu alea naturiste .. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit multe despre afrodisiace si am vazut si in filme,,barbatu pune un praf intrun pahar si cand il bea femeia incepe sa se excite la nebunie,,.Este adevarat?Exista asa ceva?Si daca da datimi si mie reteta :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am auzit multe despre afrodisiace si am vazut si in filme,,barbatu pune un praf intrun pahar si cand il bea femeia incepe sa se excite la nebunie,,.Este adevarat?Exista asa ceva?Si daca da datimi si mie reteta :D

afrodisiacele sunt un lucru perfect pentru nasul oricui. dar mai inainte trebuie sa bagi volum, cerebral si fizic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ntz, cel mai bun afrodisiac e frumusetea :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×