Sari la conținut
Forum Roportal
sorinutza2424

Yahoo messenger nu functioneaza

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna! vreau sa sterg messenger-ul si nu pot,imi da mesajul "could not open INSTALL.LOG file". ce pot face in acest caz? va multumesc!

Editat de elena31

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna! vreau sa sterg messenger-ul si nu pot,imi da mesajul "could not open INSTALL.LOG file". ce pot face in acest caz? va multumesc!

add / remove programs - il dezinstalezi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Yahoo se inchide pe 1 ianuarie 2009! Ei doresc sa se descotoroseasca de Messenger-ul gratuit. O groaza de oameni au fost deja stersi. Click dreapta pe grupul tau de prieteni din lista de Messenger si click Send Instant Message to all group si trimite acest mesaj tuturor. Fiecare persoana care va primi mesajul, va avea o semnatura si nu va fi sters! Acest mesaj este trimis de presedintele Yahoo Jay Rusell

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un alt mass din categoria celor inutile. De aceea există YM. Printre altele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Yahoo se inchide pe 1 ianuarie 2009! Ei doresc sa se descotoroseasca de Messenger-ul gratuit. O groaza de oameni au fost deja stersi. Click dreapta pe grupul tau de prieteni din lista de Messenger si click Send Instant Message to all group si trimite acest mesaj tuturor. Fiecare persoana care va primi mesajul, va avea o semnatura si nu va fi sters! Acest mesaj este trimis de presedintele Yahoo Jay Rusell… aici este presedintele Jay Rusell: imi pare rau sa va anuntz ca Yahoo a ajuns la maximum de nr. de persoane. Dak vrei sa pastrezi contul tau gratis trimite mesajul acesta la totzi din lista ta. In acest mod vom shti care sunt folosite si care nu, le vom sterge…!E adevarat.....am vazut azi pe pro tv....(

 

am primit si eu la randu meu ,voi ce zice ti eu nu cred sa u?

 

tu faci misto de noi? tre sa fi in sant rau de tot sa inghiti asa galusca de rahat!!! numai aici nu mai dadeam de aberatiile astea geezzzzz :o:

Editat de csifer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Yahoo se inchide pe 1 ianuarie 2009! Ei doresc sa se descotoroseasca de Messenger-ul gratuit. O groaza de oameni au fost deja stersi. Click dreapta pe grupul tau de prieteni din lista de Messenger si click Send Instant Message to all group si trimite acest mesaj tuturor. Fiecare persoana care va primi mesajul, va avea o semnatura si nu va fi sters! Acest mesaj este trimis de presedintele Yahoo Jay Rusell

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×