Sari la conținut
Forum Roportal
sorinutza2424

Yahoo messenger nu functioneaza

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

MasterOfDiaster mersi pentru sfat, dar tocmai am incercat si asta si tot asa face.Am inchis Trillian, apoi am deschis Messenger, m-am logat pe el, si la putin timp dupa ce ma loghez mi se blocheaza si imi da NOT RESPONDING ! Ce sa-i mai fac? :P

 

 

1-Scaneaza pc cu un antivirus nou Panda sau Kaspersky

sau

2-dezinstaleaza yahoo , curata registrii ar fi de preferinta cu Norton System Works sau alt utilitar asemanator dupa care instalezi cea mai noua vers de yahoo

http://messenger.yahoo.com/download.php;_y...dYqx5Th6FPTnMMF

sau

3-reinstalezi wind.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu daca se poate veghea versiune A Yahoo ului pt ca acesta nou nu imi merge de nici un fel imi spune ca nu este conectat serverul sau ceva de genul asta si vreau sa mai incerc si alte versiuni.L+am reinstalat de 200 de ori dar nu vrea sa mearga.Deci imi puteti da si mie versiunea veghe?Trimiteti mi pe mailul flv_girl_4u va multumesc si va pup. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Astazi cand am deschis mess-ul(pe amandoo adrese) pt o fractiune de secunda aparea atasata in lista o persoana pe care nu o cunosc. Nu era aceeasi persoana pe ambele adrese.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu probleme cu messu. La versiunea 7 pe sistem proaspat instalat nu im iarata nimic din ce scriu si nici ce primesc,..asta in caz ca primesc ceva. Mentionez ca inainte a mers pe acelasi sistem cu aceeasi configuratie hard si aceleasi programe instalate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu functzioneza yahoo messengerul !!! :spiteful: Sper sa ishi revina... daca pana miine nu ishi da drumul o sa il incerc cateva lucruri . Fara yahoo messenger sunt ca si moarta ! Hellp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e doar la tine problema asta , nici mie nu-mi merge acum si nici prietenilor mei , e ceva de la Yahoo , stai calma :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e doar la tine problema asta , nici mie nu-mi merge acum si nici prietenilor mei , e ceva de la Yahoo , stai calma :spiteful:

Eu sunt in Germania,dar nici aici nu functioneaza!Poate pana maine merge...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DA? serios ?! eu l-am dezinstalat deja :doh: shi l-am instalat iara shi am mai facut pe aici cate ceva :D sper sa nu fie numai de la mine... daca nu AJUTOR!!!!! shi am imblat si la proxi :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×