Sari la conținut
Forum Roportal
Costel Bobeica

Astrologia si "FoarteNormalul"

Postări Recomandate

Acum am descoperit si eu topicul. Interesant.Cand imi va veni si mie randul? Oricum,am sa astept.
Sa-ti vina rindul la ce? Sa astepti,ce? Sa inveti astrologie?
Deci scopul acestui topic a fost acela de a intinde nada si de a astepta sa vezi cine pica in plasa?Pentru doritori preturile domnului astrolog se afla aici: http://www.srae.ro/consultanta.htmInteresant! Nu stiam ca pentru a-ti repara Plutonul retrograd trebuie sa organizezi tabere de astrologie si sa percepi taxe pentru informatiile oferite. Eu stiam ca stiinta spirituala nu se vinde ci se ofera gratuit. Si mai stiam ca pentru a oferi consultanta astrologica, astrologul trebuie sa cunoasca personal pe solicitant. Face parte din deontologia profesiei de astrolog. Cum ramane in acest caz cu consultatiile prin mail?P.S. Celor ce doresc sa invete astrologie, le pot oferi gratuit materiale astrologice in format electronic.
:plane: Eu vreau! Eu vreau! Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Astept in mesageria privata adesele de mail unde sa trimit materialele. De preferinta adrese care sa permita atasamente de cel putin 10 M.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci.....

in format electronic.

 

 

Mihaela --- poate ca ne uitam la acelasi glob ... din pozitii diferite ... numai ca tu vrei sa vezi doar acea latura intunecata ... no prbl .... e treaba ta!

 

In caz in care ai nevoie de lamuriri ... inca nu sunt oficial astrolog al SRAE .. sunt astrolog in devenire! Daca cautai mai atenta pe www.srae.ro vedeai ca eu mi-am asumat treaba cu IT ul .... ! Inca nu fac Horoscoape pe bani .... mai am de dat cateva examene .... sunt altii mai buni ca mine care ma evalueaza !

Nu totul pe lumea asta costa bani ! - dar daca tu cu asta rezonezi se pare doar asta vezi!

Cat despre gratuitate ... ce pot sa iti zic ... sau ce pot sa iti cer ... se pare ca nimic ... Nimic nu este gratuit in universul asta !

Iti multumesc pentru timpul acordat ..... "postarilor tale !" pe acest topic !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata si bine ai revenit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incepand de astazi m-am hotarat sa ma implic mai mult in domeniul astrologiei - pentru societatea Romaneasca!

Daca am reusit sa atrag atentia catusi de putin in domeniul acestei stiinte spirituale - Astrologia , atunci rog pe cei interesati sa intre pe http://www.srae.ro/revista.htm unde in numarul 5 am scris un articol despre Alfabetul Astrologic! Pentru faza de inceput este suficient! Pentru mai mult , sunt pe SRAE destule date care sa ajute pe toata lumea !

Pentru comunicari urgente : costel@joculvietii.ro

Pe forum voi veni mai rar si nu stiu cat va dura asta - deoarece este mult de treaba si putini sunt cei care vor sa isi asume responsabilitati! Majoritatea cred ca in viata tre sa muncesti putin si sa castigi mult , gratuit daca s-ar putea! ... ceea ce eu consider o atitudine de corectat!

Multumesc oameni buni .... !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si ce am sa aflu? pot afla ca fiului meu ii va fi bine? pot avea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Astept in mesageria privata adesele de mail unde sa trimit materialele. De preferinta adrese care sa permita atasamente de cel putin 10 M.

 

nu pot trimite mesaj privat. mi se spune ca nu am voie sa accesez messengerul pe acest forum... cu toate ca private message nu este messenger.

 

te rog mult trimite un mesaj la micha.max a rond gmail.com. m-as bucura sa am cateva din materialele pe care le poti da si altor useri.

 

M.A.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×