Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

:lol: totul se intampla de cateva saptamani bune, cand, in timpul noptzii se aud zgomote ciudate din sufragerie. din pacate nimeni nu are suficient curaj sa infrunte ' frica ' si sa intre acolo noaptea. este posibil ca o entitate sa urmareasca un anume om, daca acest om are legatura cu moartea asa-zisei fantome? :blink

 

Am niste intrebari:casa e mai veche?a mai stat cineva in ea,sau e noua?esti sigur ca nu a fost vreo pisica,catel ,cv ,dak ai vreun animal de casa?in cazul in care casa e mai veche,posibil sa fie fantoma,sau fantomele celor care au mai locuit acolo,dak e noua,cineva sau cv vrea sa intre in legatura q tine.inainte sa chemi vreun preot,incerca sa aflii dak entitatea de care ai zis incearca sa intre in leg.q tine.Insa dak situatzia''scapa de sub control''cheama kt mai repede un preot,k atunci posibil sa fie vb de vreun demon.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tamaieste sufrageria,stropste cu aghiazma geamurile si usa apoi inainte de culcare pune pe o farfurie o felie de paine proaspata,fructe proaspete si o cana cu apa.....a doua zi da-le de pomana la primul intinlit.....e bine sa faci asta citeva zile la rind dar nu uit ...candela sa fie aprinsa tot timpul...tinem legatura

 

de asemenea te rog sa nu incerci sa faci spiritism sau ceva de genul acesta...poate fi periculos,cind dai cu tamaie sa spui o rugaciune de obicei tatal nostru daca nu ai la indemina alt ceva...voi incerca sa iti trimit o rugaciune...

 

citeste PSALMUL118,iar pentru protectia ta PSALMUL 24.........Sper sa iti fie de ajutor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vorba lui Enki... poate e doar o coincidenta.. trosneste mobila. Chiar si de la tv se mai aud zgomote la mine...si se aud dupa ce il sting..pt ca incepe sa se raceasca ( dupa o zi non-stop de functionare ) :)

si mie mi se intampla la fel.. :queen: :triniti: ;) :feminist: :huglove:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
citeste PSALMUL118,iar pentru protectia ta PSALMUL 24.........Sper sa iti fie de ajutor

 

ce intelegi tu din asta ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea este sa nu te joci cu ceva ce nu poti controla, ar putea fi vorba de ceva malefic, poate-ai sa deschizi o usa pe care nu vei mai stii/putea s-o inchizi...si cine stie ce-ai putea pati! :doh: Mai bine adu un preot sa-ti sfinteasca pe-acolo...sau un medium,cum s-a mai spus sa afli ce doreste...Ar putea fi un suflet care nu se poate desprinde... :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare...am o amica care viseaza aproape in fiecare noapte (zice ea) o ruda(un var care a murit la varsta de 8 luni)...ce e mai ciudat este ca ea il vede doar de la picioare pana la piept...si acum pers aceea are in jur de 37 de ani(in vis i`a spus amicei mele ca are 37 de ani)....mai ciudat este ca este imbracatcu o pelerina neagra si are un bat sau un baston in mana...iar cand viseaza amica mea...vorbeste in somn cu acea pers!persoana din vis o tot ameninta ca ii face vraji si ea tot il provoaca...iar cand il provoaca...acesta incepe sa faca ceva iar amica mea se ridica din pat in pozitie de drepti sau incepe sa ridici cate o mana...si nu isi da seama ce face:((....vreun sfat ceva?ce poate fii....?sad.gif(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

inceteaza sa postezi acelasi mesaj pe toate topicele, ca ti se considera spam si iti iei suspend.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca am avut si eu un fel de experienta cum sa zic eu mai pe scurt a da infricosatoare.

Si nu mint, nustiu sigur daca mi s-a parut sau nu da cred ca e mai bine sa spun.

era 10:00 seara si eram cu masina cu fratimeo care conducea si ma uitam prin jur ca tot in aceasu zi s-au intamplat nu-mai lucruri rele si vad o patura mare rosie cu negru care era pe iarba si avea 3 siluiete stiti cum arata un om peste care pui patura si statea in picioare si aparuse pe geamul din fata si ma uitasem pe geamul lateral si disparuse si restul radea in masina si nu cred ca au observat.

sau

se aud niste zgomote din padure si se duc caini (sunt lupi caini mei) si se intorc speriati inapoi si cand intra in lumina dispare

(toate evenimentele sunt petrecute l-a tara)

Sau in oras

Vede colegamea o fantoma si nu reusea sa desfaca pudra si a dat de spaima cu pudra spre fantoma si sa desfacut l-a fantoma in cap (ii facu poza l-a fantoma cu telefonul cand o vazuse)

si are pe cineva mort cu cateva luni in urma

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×