Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

friends

Gipsy Kings, ?

 

Doamna e simpatica ...fara discutie ...dar fotografu nu a stiu sa ii puna in valoare atuurile ...cu lumina unui flash ...slabe sanse de "arta fotografica"

pertinet.

mai avem de lucru :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

s'ale tale ????? :D

:( :stars:

[/sa stii ca azi chiar nu am chef de comentariile tare care sunt pline de rautate de cele mai multe ori.. :) ziua buna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

[/sa stii ca azi chiar nu am chef de comentariile tare care sunt pline de rautate de cele mai multe ori.. :) ziua buna

 

 

e interesant ce intelege lumea din ce scrii, nu? acest aspect nu inceteaza a ma mira.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa stii ca azi chiar nu am chef de comentariile tare care sunt pline de rautate de cele mai multe ori.. :) ziua buna

 

 

e interesant ce intelege lumea din ce scrii, nu? acest aspect nu inceteaza a ma mira.

hohoho...

nea, nu fac comentarii azi, doar vroiam sa comentez pozitiv la pozele atasate de tine;

daca's facute de tine, 2 x felicitari; daca nu, oricum ... tot aia e.

ce at

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ampera... unde a fost facuta a doua fotografie? Si cine erai dintre cei care au fost acolo? Pt ca am participat si eu la shootingul respectiv...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ampera... unde a fost facuta a doua fotografie? Si cine erai dintre cei care au fost acolo? Pt ca am participat si eu la shootingul respectiv...

e clar ca daca ai fost acolo stii unde a fost facuta nu? si mai ales numele individului :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da chiar....daca v-ati apucat acuma sa rezolvati chestii legale pe aici, macar sa chemam si un a(d)vocat, (s'un c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×